• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО Польща

  Польське ГБО в інтернет-магазині LPGTech

  Польське газобалонне обладнання відноситься до ГБО середнього та бюджетного цінового сегменту та широко використовується в Україні. Воно завоювало свою популярність завдяки відмінному поєднанню ціни та якості, при цьому це обладнання чудово демонструє себе у наших кліматичних умовах. Імпортоване до нас польське ГБО, відгуки про яке найчастіше відзначають його позитивні якості, конструюється і збирається відповідно до особливостей палива, що використовується в Україні, тому воно здатне нормально працювати навіть з газом низької якості. Польське ГБО найчастіше використовується в Україні саме з цих причин.

  Найкращі польські виробники ГБО

  Відгуки про ГБО польського виробництва, як правило, стосуються трьох великих виробників – AC.STAG, Stako та LPGTECH.

  AC.STAG – один із провідних у Польщі та популярних у світі виробників газобалонного обладнання для широкого спектру автомобілів. Перед цього виробника припадає близько 50 відсотків установки ГБО у Польщі.

  Устаткування від LPGTECH відрізняється доступною ціною та гарною якістю. Особливістю компанії є великий досвід у виробництві мікропроцесорних контролерів для ГБО. В асортименті бренду – вакуумні системи з послідовним упорскуванням, з упорскуванням у рідкій фазі та безпосереднім упорскуванням. Це обладнання відрізняється стабільною роботою як на автогазі, так і на стиснутому газі. Польська установка ГБО від цього виробника відрізняється надійністю, ефективністю, основою яких є власні розробки компанії та більш досконале програмне забезпечення.

  Stako – ще один польський бренд, з яким добре знайомі майстерні переобладнання у нашій країні. Однак спеціалізується саме на виробництві газових балонів. В асортименті бренду традиційні, тороїдальні балони, а також унікальні балони із запатентованою виробником конструкцією.

  Якщо ви бажаєте купити польське ГБО, до ваших послуг наш інтернет-магазин. Ми професійно спеціалізуємось на продажах якісного газобалонного обладнання, підбираючи для свого каталогу лише найкраще ГБО. У нас ви знайдете широкий асортимент оригінального польського газобалонного обладнання – як комплекти ГБО 4-го покоління з Польщі, так і комплектуючі до них. Телефонуйте нам, якщо у вас є будь-які питання щодо наших товарів – ми допоможемо вам з вибором та оформленням замовлення.

  Вгору