• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  A.MAX ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду A.MAX ГБО

  ГБО від AMAX

  Польська компанія A.MAX заснована в 2000 році. Центральний напрямок її діяльності –  дистрибуція сучасного автомобільного газобалонного обладнання. У числі постійних постачальників фірми найбільші виробники галузі LPG / CNG – Tomasetto, Lovato, Matrix, Valtek і багато інших. У числі пріоритетів компанії – прагнення запропонувати споживачеві найсучасніші розробки в сфері ГБО.

  Купити гбо обладнання A.MAX

  Ви знайдете безліч чудових відгуків на адресу нової інжекторної системи упорскування газу King, що з 2007 року входить в комерційну пропозицію компанії. Крім сигналів від бензинових форсунок, як це відбувається в системах ГБО-4, King також користується інформацією бортової діагностичної системи EOBD для визначення обсягу газової суміші.

  A.MAX представляє передові автокорегувальні системи упорскування, які не тільки забезпечують правильну роботу у всьому діапазоні навантаження двигуна автомобіля, але і економлять паливо. Газобалонне обладнання A.MAX отримало визнання в країнах Європейського Союзу за високу якість комплектуючих, що пропонуються компанією в широкому асортименті.

  Вгору