Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Europegas ГБО

  Купити газове обладнання ГБО Europegas (Европегаз): програми, інструкції - недорого з доставкою по Україні
  ГБО Польща

  Програми, ПЗ, програмне забезпечення Europegas.

  Тут Ви можете безкоштовно скачати програми для газового обладнання Europegas:

  • Програма Oscar Mini;
  • Програма Oscar PLUS OBD.

  Europegas файли:

  ГБО обладнання Europegas

  Польська компанія Europegas виробляє повний спектр сучасного газобалонного обладнання для автомобілів. В асортименті продукції представлені комплектуючі, здатні скласти газову систему автомобіля найвищого класу.

  Європейський виробник зробив акцент на розвиток високих технологій в своєму виробництві. Власний сучасний парк потужного устаткування зі складальним конвеєром для виробництва електричних проводів дозволяє виробнику швидко впроваджувати нові розробки в життя.

  Купити ГБО Europegas в Україні недорого

  Газове обладнання Europegas відрізняється ергономічністю, повною відповідністю строгим стандартам Євросоюзу і довгим терміном експлуатації в напружених умовах. Також менеджмент бренду намагається підтримувати доступні ціни на весь асортимент своєї продукції.

  Оскільки сучасне ГБО – це вже дуже складна система, керована електронікою, то і польська компанія велику увагу приділяє розвитку цифрових технологій. Програми Europegas допоможуть швидко і якісно налаштувати всі опції системи, зробивши її максимально продуктивною та ефективною.

  Вгору