магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО KME

Газове обладнання KME

Польська компанія KME працює в секторі ГБО з 1992 року, почавши з модифікацій уже існуючого і продовживши створенням свого власного електронного обладнання. Фахівці фірми почали виробляти прості електронні блоки управління (комутатори), які з часом перетворилися в системи лямбда контролю. Сучасне виробництво і нові технології дозволяють компанії розширювати асортимент своїх продуктів і постійно їх удосконалювати.

У 2004 року компанія представила свою власну систему послідовного упорскування. Також інженери фірми розробили новий редуктор. В даний час в компанії працюють більше ніж 50 співробітників, зайнятих в процесі виробництва і відділах розробок і розвитку. Програми KME і електронне обладнання схвалено відповідно до Правил ЄЕК ООН.

Зараз компанія представляє широкий спектр комплектуючих. Це датчики тиску і вакууму, інжекторні системи, редуктори, форсунки, фільтри і ремкомплекти. Налаштування ГБО KME для фахівців не становить складності, а до споживачів надходить добре протестована і високоякісна продукція.

Вгору