Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  KME ГБО

  Газове обладнання KME

  Польська компанія KME працює в секторі ГБО з 1992 року, почавши з модифікацій уже існуючого і продовживши створенням свого власного електронного обладнання. Фахівці фірми почали виробляти прості електронні блоки управління (комутатори), які з часом перетворилися в системи лямбда контролю. Сучасне виробництво і нові технології дозволяють компанії розширювати асортимент своїх продуктів і постійно їх удосконалювати.

  KME Nevo програма для обладнання

  У 2004 року компанія представила свою власну систему послідовного упорскування. Також інженери фірми розробили новий редуктор. В даний час в компанії працюють більше ніж 50 співробітників, зайнятих в процесі виробництва і відділах розробок і розвитку. Програми KME і електронне обладнання схвалено відповідно до Правил ЄЕК ООН.

  KME nevo інструкція російською

  Зараз компанія представляє широкий спектр комплектуючих. Це датчики тиску і вакууму, інжекторні системи, редуктори, форсунки, фільтри і ремкомплекти. Налаштування ГБО KME для фахівців не становить складності, а до споживачів надходить добре протестована і високоякісна продукція.

  Купити гбо KME в Україні

  Вгору