магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО Mirimpex

Купити газобалонне обладнання ГБО Mirimpex: хомути для авто, комплектуючі - недорого з доставкою по всій Україні
ГБО Польща

Газобалонне обладнання Mirimpex

Mirimpex - польський виробник ГБО, в асортименті якого великий вибір хомутів і затискачів. Mirimpex - приватне торгово-сервісне підприємство, яке з 1985 року займається обслуговуванням вітчизняних і іноземних компаній з сегмента ключових галузей. Багаторічний досвід дозволив компанії стати експертом в галузі. Mirimpex пропонує не тільки високоякісну продукцію, але і професійні консультації при її виборі.

Якість пропонованих товарів і послуг відбилося у включенні в лінійку бренду продукції Mikalor в 2011 році. Mirimpex є єдиним ексклюзивним торговельним представником Dames Group S.A. в Польщі. Доказом якості продуктів і послуг є сертифікати якості, отримані на матеріали компанії.

Відділ продажів і виробництва газового обладнання Mirimpex знаходиться в місті Величка, недалеко від Кракова. Компанія здійснює комерційну діяльність по всій країні через мережу дистриб'юторів. Але хомути і затискачі Mirimpex користуються заслуженою популярністю не тільки в рідній країні бренду, а й за її межами.

У 2016 році компанія Mirimpex створила виробничий завод Pro-Mirimpex, який забезпечує прямі поставки клієнтам в автомобільній, вентиляційної і важкої промисловості. ГБО Mirimpex користуються провідні виробниками автомобілів, автобусів і поїздів.

Компанія постійно впроваджує нестандартні рішення для виробництва своєї продукції. Компанія пропонує хомути, затискачі, самозажіми і інші кріпильні деталі, а також професійні інструменти і комплекти для збірки затискачів.

Купити ГБО обладнання Mirimpex ви можете за допомогою нашого сайту. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію за приємними цінами. Телефонуйте - допоможемо з вибором і оформленням замовлення.

Вгору