Мапа газових заправок України
 
Закрити

Зворотний дзвінок


Гайки, ніпеля і заглушки

Сортувати по:      Виводити по:     

Гайки, ніпеля і заглушки – важливі дрібниці для стабільної роботи ГБО

Газобалонна система складається з безлічі деталей, які вимагають надійного з'єднання. Завдяки їм система буде працювати так, як треба, а їхня несправність може привести до несправності роботи всієї системи ГБО. Купити ніпеля, заглушки і гайки, ціна яких вас обов'язково влаштує, ви можете в нашому інтернет-магазині.

Ніпеля ГБО для авто дозволяють обжати і герметизувати трубку, яка з'єднується з редуктором і мультиклапаном. Гайки ГБО використовуються для різних кріплень – для підключення балонної арматури зі сталевою трубкою, для з'єднання термопластикової трубки і штуцера, для підключення мультиклапанів, редукторів, електроклапанів. Заглушки застосовуються для закриття невикористовуваних місць в балонній запірній арматурі. Якщо вам потрібні гайки, ніпеля, заглушки недорого, ознайомтеся з асортиментом нашого інтернет-магазину.

Якісні гайки, ніпеля і заглушки – в інтернет-магазині LPGTech

Все необхідне для стабільної та надійної роботи газобалонного обладнання ви можете знайти у нас:

  • гайки;
  • заглушки;
  • ніпеля;
  • штуцери для трубки.

У нас ви можете підібрати високоякісні деталі для мідних, сталевих і металопластикових трубок.

Купити гайки ГБО недорого і будь-які інші комплектуючі газобалонного обладнання ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо тільки якісне обладнання від кращих виробників ГБО в світі, яке відповідає всім необхідним стандартам надійності і безпеки. Це такі бренди, як Atiker, Certools, Emer, Faro, Gomet, Tomasetto.

Залишайте ваше замовлення на нашому сайті або просто зателефонуйте нам – ми відповімо на всі ваші запитання і допоможемо оформити замовлення.

Вгору