магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Zenit

ГБО Польща

Газобалонне обладнання Zenit

Auto Gaz Centrum – це польська компанія, що спеціалізується на випуску газобалонного обладнання. У нас добре відомі системи розподіленого вприскування газу Zenit. Компанія добре зарекомендувала себе як на польському, так і на українському ринку, стала співпрацювати з деякими зарубіжними виробниками ГБО, щоб в результаті випустити якісний і конкурентоспроможний продукт, який припаде до душі багатьом автолюбителям.

Система Zenit в Європі і в Україні

ГБО Zenit проектується компанією з Польщі Auto Gaz Centrum за участю італійського бренду Autronic. Відгуки про ГБО Zenit pro характеризують систему як надійну і економну. Справа в тому, що все обладнання «Зеніт» (незалежно від того, стара це модель або нова) ретельно тестується перед виходом на ринок. Підприємство Auto Gaz Centrum не тільки здійснює продаж ГБО, але й досліджує нові технології, швидко відгукуючись на попит ринку. Результатом такої роботи стала можливість поєднувати ГБО «Зеніт» як з вже добре відомими, так і досить старими автомобілями. Тобто у вас є можливість недорого купити ГБО Auto Gaz Centrum під кожну конкретну модель авто.

Особливості роботи системи Zenit

Детальна, але в той же час проста настройка ГБО Zenit дозволяє задати системі індивідуальні параметри. Пристрій має зручний і сучасний функціонал:

  • дозволяє встановити індивідуальний контролер на кожен канал;
  • має функцію MAX-Power, що дозволяє переходити з газу на бензин і навпаки;
  • можливість на якийсь час відмовитися від використання бензинових форсунок;
  • можливість контролювати кожну форсунку індивідуально за допомогою комп'ютера;
  • містить систему, що прогріває форсунки в складних температурних умовах;
  • налаштування ГБО Zenit дуже просте, адже схеми підключення та інструкції «Зеніт» завжди доступні.

Ми здійснюємо продаж тільки того обладнання «Зеніт», яке пройшло випробування в Європі. Крім того, в Україні воно теж проходило випробування, а на весь товар є сертифікати. Але навіть якщо цих заходів вам здалося недостатньо, ми даємо гарантію на весь товар терміном 12 місяців.

Переваги покупки у нас

У нас ви зможете купити ГБО Zenit за прийнятною ціною і з повним пакетом супутніх послуг. Наприклад, ви можете завантажити з нашого сайту ПЗ Zenit та інструкції з експлуатації обладнання.

Ми маємо великий каталог товарів, але в разі потреби замовимо потрібну деталь спеціально для вас. Доставка обладнання здійснюється службами «Нової Пошти», «Інтайм», «Делівері», «Автолюкс», «Гюнсел» і кур'єрською службою організації, докладніше дивіться тут. Крім того, до ваших послуг 6 варіантів оплати товару, серед яких ви точно знайдете зручний.

Наверх