магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО Atiker

Купити ГБО Atiker в Україні недорого
ГБО Туреччина

Газобалонне обладнання Atiker

Компанія Atiker Metal A.Ş була створена в Туреччині в 1970 році і почала свою справу з виготовлення труб з листової сталі, призначених для бурових установок. Потреби ринку визначили рішення власників фірми змінити профіль своєї діяльності і зайнятися виробництвом газових балонів. З плином часу турецький бренд Atiker почав виробництво всіх компонентів сучасного газобалонного обладнання.

Газове обладнання Atiker виробляється групою компаній, що включає в себе велику кількість відділів різного профілю. Виробничі потужності знаходяться в місті Конья в Туреччині. При цьому площа приміщень, де виготовляється газобалонне обладнання Atiker, становить понад 55 тисяч квадратних метрів. Постійна модернізація і використання інноваційних розробок дозволяють Atiker отримувати позитивні відгуки з усіх кінців планети.

Атікер забезпечує не тільки потреби внутрішнього ринку своєї країни, але і експортує свою продукцію в розмірі 70% від загального обсягу. Сьогодні компанія поставляє свої комплектуючі більш ніж 50 країнам на п'яти континентах.

Atiker в 2012 році відкрив власне представництво на території України. Головною метою цієї ініціативи стало бажання надати новому українському споживачеві різнобічну інформацію про все своє обладнання.

Комплектуючі від турецького виробника дозволяють зібрати повноцінну систему ГБО відмінної якості. Експлуатація обладнання довела його надійність і високу продуктивність роботи. Всі деталі виробляються за міжнародними стандартами якості з дотриманням новітніх технологій. Тому зібрати повноцінну систему з вироблених турецьким концерном-гігантом комплектуючих не складе труднощів.

Вгору