• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Stako ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Stako ГБО

  Газобалонне обладнання від Stako

  Основна спеціалізація компанії Stako –  проектування і виробництво газових балонів та інших ємностей для зберігання зрідженого газу, природного газу, повітря, технічних газів. Купити балон Stako – значить довіритися справжньому професіоналу в своїй галузі, адже вузька спеціалізація говорить про те, що виробник зосереджений тільки на виробництві конкретної продукції, піклуючись про кожну її деталь.

  Купити ГБО Stako з доставкою по всій Україні

  Балони ГБО Stako – світові лідери в галузі.  Stako пропонує балони в більш ніж 1000 різних модифікацій. Продукція сертифікована ISO/TS 16949: 2002. Ви можете бути впевнені, що Stako – система газового балона, яка ніколи вас не підведе, забезпечуючи довговічну і безпечну експлуатацію ГБО.

  Найбільш затребувані моделі Stako, які ви можете купити в нашому інтернет-магазині:

  • Т12 – традиційний тороїдальний газовий балон Stako з горловиною під кутом 30 градусів. Встановлюється на місці запасного колеса і фіксується болтами.
  • F11L – такий же газовий балон, але із зовнішньою горловиною 0 градусів. Встановлюється на дно авто за допомогою лап.
  • G11L – балон унікальної конструкції, запатентованої виробником. Це повнотілий балон із зовнішньою горловиною під кутом 0 градусів. Його фіксують під днищем лапами, втулками, що проходять через центр балона.

  Купити ГБО Stako ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо тільки якісну оригінальну продукцію від виробника.

  Вгору