• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Gomet ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Gomet ГБО

  Газобалонне обладнання від Gomet

  Gomet – польський виробник всіх необхідних виробів і комплектуючих для автомобільних газових систем. Підприємство було засноване в 1986 році і сьогодні працює не тільки на польському ринку, а й за кордоном.

  Купити трійники газові гбо Gomet

  Газобалонне обладнання Gomet може вироблятися і за наданими замовником схемами і зразками. Високу точність, якість і оперативність виконання робіт гарантує наявність у компанії сучасного машинного парку з усім необхідним обладнанням та висококваліфікованих фахівців. В асортименті Gomet такі деталі ГБО, як перехідники, шланги, фільтри, з'єднувальні деталі, штуцери, датчики температури і багато іншого.

  Купити гбо обладнання Gomet в Україні

  Обладнання для авто від Gomet – це якість за європейськими стандартами і прийнятні для країн СНД ціни. LPGTech безпосередньо співпрацює з цим європейським виробником, пропонуючи своїм клієнтам весь існуючий асортимент ГБО Gomet, ознайомитися з яким ви можете за допомогою нашого сайту. Ми надаємо всі необхідні гарантії якості, зручні умови покупки і доставки.

  Запчастини та комплектуючі для ГБО

  Вгору