• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Газові редуктори і комплектуючі

  Газові редуктори і комплектуючі

  Висококласне встаткування. Газовий редуктор чудової якості тільки у нас!

  Газовий редуктор – це невід'ємна частина механізму газобалонного обладнання. Суть його роботи полягає в зниженні тиску газу на вході в двигун. Так, ні для кого не секрет, що в газовому балоні газ знаходиться під тиском майже в 200 атмосфер. ГБО редуктор для авто знижує тиск газу, що подається, до однієї атмосфери. Пропановий і метановий газові редуктори ГБО мають різну будову. Якщо пропановий газовий редуктор має двоступеневу конструкцію, то його метановий побратим більш складний за будовою –  він триступеневий.

  Купити газовий редуктор ГБО всіх поколінь

  Так чи інакше, а газовий редуктор автомобіля –  важливий елемент. І це як раз той випадок, коли не варто економити на якості. Власнику автомобіля краще віддати перевагу перевіреним маркам газових редукторів, які зарекомендували себе успішною роботою протягом багатьох років і мають хороші відгуки користувачів. Вибрати і купити газовий редуктор недорого від перевірених виробників ви можете в нашому інтернет-магазині.

  Допоможемо обрати редуктор ГБО з доставкою по Україні

  Також відзначимо, що установка і регулювання газового редуктора – це справа для професіоналів. Некоректна установка або неправильне налаштування газового випарника може привести до непоправних наслідків, найменший з яких – поломка вашого авто. Також варто розуміти, що ГБО – це досить небезпечна у випадку неправильного монтажа система. Не володіючи знаннями, не потрібно намагатися самостійно встановлювати газовий редуктор для газового балону або інші елементи ГБО.

  Газові редуктори гбо та комплектуючі від компанії LPGtech

  Якщо потрібен редуктор для газового балона, то ви опинилися на правильній сторінці. На нашому сайті ви знайдете вражаючий асортимент редукторів, серед яких напевно зможете знайти саме той, що підійде для вашого автомобіля.

  Магазин редукторів для систем ГБО

  Існують різні модифікації автомобільних газових редукторів. Він може бути електронним чи вакуумним, прямої або зворотної дії. Кожний з цих пристроїв може мати як свої плюси, так і мінуси. Вибір цього обладнання повинен бути обумовлений якісними вимогами, які ви пред'являєте до ГБО. Наприклад, не має сенсу на дороге авто встановлювати дешевий редуктор. Також фахівці відзначають, що кращий редуктор – редуктор зворотної дії.

  Усі види газових редукторів ГБО

  У нашому інтернет-магазині ви зможете купити газовий регулятор ГБО від кращих виробників. Ціни на газовий редуктор не завжди можна назвати низькими через складність цього обладнання. Однак в нашому магазині ви завжди зможете купити газовий редуктор та комплектуючі за найнижчими цінами.

  Вгору