• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Optima ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Optima ГБО

  Газобалонне обладнання Optima

  Торгова марка Optima, під якою виробляється газобалонне обладнання, належить польській компанії Alex. Вона вже більше 15 років працює на ринку газобалонного обладнання, пропонуючи надійну продукцію, в якій оптимально поєднується висока якість і доступна ціна. Завдяки цьому ГБО Optima отримало визнання на міжнародному ринку, а в Україні й зовсім це одна з найпопулярніших марок.

  Купити ГБО Optima з доставкою по Україні

  Optima LPG пропонує комплектуючі для всіх видів легкового та вантажного транспорту, для всіх видів бензинових двигунів. Продукція бренду розробляється фахівцями для двигунів стандарту не нижче Euro IV, а блок управління його адаптований для роботи зі складними електронними паливними системами. ГБО автоматично коригує температуру і тиск газу, підбирає склад суміші, аналізуючи час уприскування бензину.

  Простіше і вигідніше за все купити ГБО Optima на сайті LPGtech. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію за доступними цінами на ринку.

  Вгору