магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО LPGTECH

Купити газобалонне обладнання ГБО LPGTech: запчастини, комплектуючі, схеми, налаштування, програми - недорого з доставкою по Україні
ГБО Польща

LPGtech розробляє та створює системи розподіленого упорскування газу (4 покоління ГБО). Системи ЛПГТех включають інновації, і в той же час дуже прості в своїй конструкції. Інжекторні системи LPGTech добре працюють як метані (CNG), і на пропані (LPG). Ще однією відмінною якістю цих систем є те, що вони здатні адаптуватися під будь-які автомобілі.

Продукція, що випускається:

Програми LPGTech (Польща). Тут представлені програми, а також рекламні матеріали ЛПГТех:

  • Інструкція для підключення ЕБУ (контролерів) LPGTech;
  • Інструкція збереження налаштувань;
  • Програма LPGTech Gas Setting;
  • Програма FTDI;
  • Драйвер PL-2303;
  • Схема підключення LPGTech;
  • Опис контролерів.

Файли для завантаження LPGTech:

ГБО LPGTECH

Польська компанія LPGTech в своїй роботі найбільшу увагу надає власним оригінальним розробкам, конструюванню та проектуванню кожного окремого компонента ГБО. Компанія виробляє електронні системи, газові форсунки і інноваційні газові редуктори. Пропоновані фахівцями альтернативні автомобільні системи функціонують однаково справно як на LPG, так і на CNG, що і робить їх все більш поширеними в усьому світі.

Газобалонне обладнання LPGTech розробляється в конструкторських відділах. Орієнтування на оригінальні розробки у виробництві електронних систем, що мають унікальні технічні параметри, робить продукцію компанії сучасною і затребуваною.

ГБО LPGTech отримує чудові відгуки, адже найсучасніші системи управління впорскуванням газу дозволяють значно заощадити на пальному. Опції контролю за правильною установкою і функціонуванням газового обладнання автомобіля дозволяють стежити за станом всієї його газової системи. Програми LPGTech безвідмовно працюють з найновішими видами контролерів бензинових двигунів.

Вгору