Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  LPGTECH

  Купити газобалонне обладнання ГБО LPGTech: запчастини, комплектуючі, схеми, налаштування, програми - недорого з доставкою по Україні
  ГБО Польща

  Каталог обладнання обладнання LPGTECH

  LPGtech розробляє та створює системи розподіленого упорскування газу (4 покоління ГБО). Системи ЛПГТех включають інновації, і в той же час дуже прості в своїй конструкції. Інжекторні системи LPGTech добре працюють як метані (CNG), і на пропані (LPG). Ще однією відмінною якістю цих систем є те, що вони здатні адаптуватися під будь-які автомобілі.

  Продукція, що випускається:

  lpgtech програма - ПЗ LPGTECH

  Програми LPGTech (Польща). Тут представлені програми, а також рекламні матеріали ЛПГТех:

  • Інструкція для підключення ЕБУ (контролерів) LPGTech;
  • Інструкція збереження налаштувань;
  • Програма LPGTech Gas Setting;
  • Програма FTDI;
  • Драйвер PL-2303;
  • Схема підключення LPGTech;
  • Опис контролерів.

  Файли для завантаження LPGTech:

  ГБО LPGTECH

  Польська компанія LPGTech в своїй роботі найбільшу увагу надає власним оригінальним розробкам, конструюванню та проектуванню кожного окремого компонента ГБО. Компанія виробляє електронні системи, газові форсунки і інноваційні газові редуктори. Пропоновані фахівцями альтернативні автомобільні системи функціонують однаково справно як на LPG, так і на CNG, що і робить їх все більш поширеними в усьому світі.

  Купити lpgtech гбо з доставкою

  Газобалонне обладнання LPGTech розробляється в конструкторських відділах. Орієнтування на оригінальні розробки у виробництві електронних систем, що мають унікальні технічні параметри, робить продукцію компанії сучасною і затребуваною.

  ГБО LPGTech отримує чудові відгуки, адже найсучасніші системи управління впорскуванням газу дозволяють значно заощадити на пальному. Опції контролю за правильною установкою і функціонуванням газового обладнання автомобіля дозволяють стежити за станом всієї його газової системи. Програми LPGTech безвідмовно працюють з найновішими видами контролерів бензинових двигунів.

  lpgtech офіційний сайт в Україні

  Вгору