магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Rybacki

Газобалонне обладнання Rybacki

Польська компанія Rybacki співпрацює з західними імпортерами і виробляє елементи для вітчизняних і закордонних систем обладнання зрідженого нафтового газу. На першому місці серед пріоритетів цього європейського виробника залишається співпраця з іншими компаніями, відповіді на мінливі потреби ринку, постійна модернізація і розширення.

Газобалонне обладнання Rybacki включає найбагатшу пропозицію серед інших польських виробників. Продукція компанії встановлюється на автотранспортні засоби у всьому світі практично кожну хвилину. Фахівці компанії прагнуть представити на ринок максимальну кількість різновидів комплектуючих, що дозволяють зібрати повну газову систему автомобіля.

Оскільки ГБО Rybacki отримує тільки хороші відгуки, перспективи розвитку компанії оптимістичні. Бюджетна цінова політика при високій європейській якості забезпечують продукції компанії хороший збут в усьому світі. Всі комплектуючі проходять багатократну перевірку, а матеріали для їхнього виробництва використовуються тільки найякісніші, що гарантує довгу безперебійну роботу.

Наверх