Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Filgaz

  Купити газобалонне обладнання ГБО Filgaz недорого з доставкою по Україні
  ГБО Польща

  Filgaz був заснований в 2002 році, в Польщі. Напрямок діяльності підприємства - виробництво фільтрів рідкої, летючої фази, а також фільтруючих елементів для систем ГБО. Продукція Філгаз відрізняється високою якістю, тому на міжнародному ринку користується величезним попитом. Фільтри виробництва Filgaz вбирають в себе новітні розробки, виготовлені з високоякісних матеріалів. Саме ця компанія вперше ввела в виробництво фільтри з технологією зварювання фільтруючого елемента з пластиковим корпусом.

  Асортимент продукції:

  • Фільтруючі елементи тонкого і грубого очищення для редукторів і електромагнітних клапанів;
  • Фільтр 1 вхід - 1 вихід для систем 4-го покоління ГБО;

  Польські виробники впевнено займають своє місце на європейському ринку ГБО. У їхньому числі не можна не відзначити компанію Filgaz. Це потужний виробник фільтрів летючої і рідкої фаз для автотранспортних газових установок. Компанія існує з 2002 року. Велика пропозиція фільтрів і вкладишів до них постійно знаходить попит у багатьох європейських країнах.

  Ось чому Filgaz отримує тільки хороші відгуки. Адже фахівці компанії надзвичайно серйозно підходять до поставлених перед ними завдань. При цьому менеджмент компанії, прагнучи до розширення імпорту, прагне тримати ціни на продукцію компанії на досить низькому рівні. Це допомагає залучати нових споживачів.

  Газобалонне обладнання Filgaz – це фільтри, чий матеріал здатний затримати забруднення розміром від 2-3 мікрон. Компанія була однією з перших, хто запровадив технологію зварювання фільтрованого паперу і пластмасового корпусу виробу. Це відразу ж дозволило виробленим фільтрам вийти в число лідерів за обсягом закупівель. Моделі від Filgaz відмінно справляються зі своїм завданням, що дозволяє компанії з оптимізмом зазирати в майбутнє.

  Вгору