магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Filgaz

Польські виробники впевнено займають своє місце на європейському ринку ГБО. У їхньому числі не можна не відзначити компанію Filgaz. Це потужний виробник фільтрів летючої і рідкої фаз для автотранспортних газових установок. Компанія існує з 2002 року. Велика пропозиція фільтрів і вкладишів до них постійно знаходить попит у багатьох європейських країнах.

Ось чому Filgaz отримує тільки хороші відгуки. Адже фахівці компанії надзвичайно серйозно підходять до поставлених перед ними завдань. При цьому менеджмент компанії, прагнучи до розширення імпорту, прагне тримати ціни на продукцію компанії на досить низькому рівні. Це допомагає залучати нових споживачів.

Газобалонне обладнання Filgaz – це фільтри, чий матеріал здатний затримати забруднення розміром від 2-3 мікрон. Компанія була однією з перших, хто запровадив технологію зварювання фільтрованого паперу і пластмасового корпусу виробу. Це відразу ж дозволило виробленим фільтрам вийти в число лідерів за обсягом закупівель. Моделі від Filgaz відмінно справляються зі своїм завданням, що дозволяє компанії з оптимізмом зазирати в майбутнє.

Наверх