магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Fagumit

Традиції польської компанії Fagumit сягають далекого 1908 року, коли в містечку Вольбром був відкритий завод гумових виробів, що згодом став заводом гумової промисловості STOMIL. У 1992 році відбувся поділ головного підприємства на Фабрику синтетичних виробів і шлангів з гуми STOMIL. У 1994 році після приватизації фабрика шлангів з гуми перейменовується в Fagumit.

Компанія є найбільшим в Польщі виробником шлангів середнього і низького тиску. Великий досвід виробництва виробів з гуми і впровадження передових технологій дозволили підприємству наростити обороти і отримувати стабільний прибуток.

Продукція компанії – це більше 50 видів гумових шлангів, напірних і всмоктувальних, шлангів з ПВХ, що відповідають вимогам міжнародних стандартів. Газове обладнання Fagumit відрізняє висока міцність, завдяки якій вони можуть служити дуже довго, не втрачаючи своїх початкових якостей. Компанія постійно вдосконалює виробництво своїх виробів, впроваджуючи нові розробки і обмінюючись досвідом із зарубіжними колегами.

Наверх