магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Valtek

ГБО Valtek

Valtek SPA Unipersonale з'явилася в Італії на початку 1990-х років. Основною діяльністю компанії спочатку стала розробка і виробництво безпечних електромагнітних клапанів, форсунок і фільтрів для газобалонного обладнання автомобілів. ГБО Valtek стало отримувати тільки хороші відгуки, що дозволило фірмі стрімко розвиватися. На даний момент близько 60% продукції, виробленої концерном, експортується в більш ніж 30 країн світу.

Всі продукти відповідають стандартам і вимогам для Європи (ЄЕК), для Америки (UL, CGA) і інших країн (AS-НЗС). Valtek отримала сертифікат ISO 9001 в 2004 році. Газобалонне обладнання Valtek відрізняється винятковою надійністю, відмінною якістю і довгим терміном експлуатації. При цьому налаштування ГБО Valtek здійснюється досить легко і не становить труднощів для фахівців своєї справи.

Фахівці, що працюють в компанії, постійно впроваджують у виробництво нові інноваційні моделі, створені відповідно до вимог свого часу. Тому продукція фірми завжди відповідає бажаннями споживачів, працює чітко і без збоїв.

Наверх