Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Фільтри

  Фільтри

  Якісні фільтри на ГБО - для продовження ресурсу двигуна вашого авто

  У будь-якому автомобілі - газовому, бензиновому, дизельному - якість паливних фільтрів має величезне значення. Фактично, саме паливний фільтр робить вирішальний вплив на ресурс всієї паливної системи і двигуна вашого автомобіля. При цьому ціна на паливні фільтри не надто висока. Проте, автомобілісти нерідко воліють економити на цьому елементі паливної системи свого автомобіля.

  Купити газовий фільтр гбо 4 покоління

  Фільтр ГБО, який ви можете придбати на сайті інтернет-магазину LPGtech, також є необхідною частиною всієї системи. Саме газовий фільтр ГБО очищає газ, що надходить у двигун, від сторонніх домішок. Це має вирішальне значення в продовженні терміну служби двигуна. Саме від сторонніх домішок, яких досить багато в будь-якому паливі, і в газі в тому числі, нерідко виходять з ладу газобалонні та інші паливні системи. Фільтри ГБО здатні повністю вирішити цю проблему - проте в даному випадку вирішальну роль буде грати саме якість фільтра і ступінь очищення, яку він може дати. Давайте розберемося, які бувають фільтри для ГБО і чим вони відрізняються.

  Різновиди фільтрів для ГБО

  Фільтри для ГБО 4 покоління діляться за ступенем очищення - це можуть бути фільтри тонкої або грубої очистки. Фільтри тонкого очищення в свою чергу можуть мати звичайну конструкцію, можуть включати в себе відстійник для відфільтрованих частинок. Саме фільтри тонкого очищення здатні максимально ретельно відфільтрувати надходить в них газ, а значить, максимально продовжити термін служби і пробіг між техоглядами ГБО. Фільтри грубої очистки також досить широко застосовуються в системах газобалонного обладнання, однак вони фільтрують більш крупнодисперсні частки в паливі.

  Купити газовий фільтр ГБО для всіх покоління газового обладнання

  Купити фільтри для ГБО ви можете в нашому інтернет-магазині за найвигіднішими цінами. Разом з тим ми пропонуємо фільтри тільки найвищої якості, які будуть повністю відпрацьовувати ресурс. Продаж фільтрів для ГБО - це досить відповідально, адже від їх якості безпосередньо залежить термін служби системи ГБО. Ми із задоволенням допоможемо вам підібрати підходящий фільтр. І головне пам'ятайте, що для якісної роботи фільтри необхідно замінювати кожні 10-15 тисяч кілометрів (залежно від марки ГБО і автомобіля). Тільки тоді ви зможете забезпечити паливній системі свого автомобіля максимальний захист, і вона буде служити довго і надійно.

  Фільтр гбо 4 покоління з доставкою по Україні

  Вгору