• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Фільтри

  Фільтри

  Якісний фільтр ГБО - для продовження ресурсу двигуна вашого авто

  У будь-якому автомобілі - газовому, бензиновому, дизельному - якість паливних фільтрів має величезне значення. Фактично, саме паливний фільтр робить вирішальний вплив на ресурс всієї паливної системи і двигуна вашого автомобіля. При цьому ціна на паливні фільтри не надто висока. Проте, автомобілісти нерідко воліють економити на цьому елементі паливної системи свого автомобіля.

  Фільтр ГБО, який ви можете придбати на сайті інтернет-магазину LPGtech, також є необхідною частиною всієї системи. Саме газовий фільтр ГБО очищає газ, що надходить у двигун, від сторонніх домішок. Це має вирішальне значення в продовженні терміну служби двигуна. Саме від сторонніх домішок, яких досить багато в будь-якому паливі, і в газі в тому числі, нерідко виходять з ладу газобалонні та інші паливні системи. Фільтри ГБО здатні повністю вирішити цю проблему - проте в даному випадку вирішальну роль буде грати саме якість фільтра і ступінь очищення, яку він може дати. Давайте розберемося, які бувають фільтри для ГБО і чим вони відрізняються.

  Різновиди фільтрів для ГБО

  Фільтри для ГБО 4 покоління діляться за ступенем очищення - це можуть бути фільтри тонкої або грубої очистки. Фільтри тонкого очищення в свою чергу можуть мати звичайну конструкцію, можуть включати в себе відстійник для відфільтрованих частинок. Саме фільтри тонкого очищення здатні максимально ретельно відфільтрувати надходить в них газ, а значить, максимально продовжити термін служби і пробіг між техоглядами ГБО. Фільтри грубої очистки також досить широко застосовуються в системах газобалонного обладнання, однак вони фільтрують більш крупнодисперсні частки в паливі.

  Купити фільтри для ГБО ви можете в нашому інтернет-магазині за найвигіднішими цінами. Разом з тим ми пропонуємо фільтри тільки найвищої якості, які будуть повністю відпрацьовувати ресурс. Продаж фільтрів для ГБО - це досить відповідально, адже від їх якості безпосередньо залежить термін служби системи ГБО. Ми із задоволенням допоможемо вам підібрати підходящий фільтр. І головне пам'ятайте, що для якісної роботи фільтри необхідно замінювати кожні 10-15 тисяч кілометрів (залежно від марки ГБО і автомобіля). Тільки тоді ви зможете забезпечити паливній системі свого автомобіля максимальний захист, і вона буде служити довго і надійно.

  Вгору