• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Elpigaz ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Elpigaz ГБО

  Програмне забезпечення, програма, ПО ELPIGAZ

  Тут викладені такі програми ГБО:

  • Програма Leonardo;
  • Elpigaz 6.0.2.0 IC.

  Файли Elpigaz для скачування:

  Купити обладнання систем ГБО Elpigaz

  Італійська компанія ELPIGAZ automotive давно зарекомендувала себе на міжнародному ринку в якості постачальника якісних газових систем для автотранспортних засобів. Газобалонне обладнання Elpigaz має всі європейські сертифікати безпеки і ергономіки. Всі комплектуючі виробляються в Італії безпосередньо на заводі AEB alternative fuel electronics.

  Дотримання високих стандартів і принципів традиційної італійської якості забезпечило компанії своє місце на ринку. Програма Elpigaz допомагає налаштувати роботу газової системи автомобіля найоптимальнішим чином. При цьому безпосередня настройка Elpigaz при наявності певних навичок здійснюється досить легко.

  ГБО запчастини Elpigaz в Україні

  Новітніми продуктами фірми стали системи послідовного вприскування газу ELISA i STELLA. Це новітні пристрої, необхідні для подачі в автомобільні двигуни зрідженого нафтового газу – пропан-бутану. Комплекти обладнання від ELPIGAZ мають опції коригування подачі газової суміші. Це дозволяє двигуну працювати в режимі, встановленому заводом-виробником щодо сумішоутворення.

  Регулювання Elpigaz здійснюється в ручному і автоматичному режимах. Системи мають повну сумісність з EOBD, що гарантує повну діагностику автомобільного двигуна, що працює на газі, за допомогою використання тестового обладнання, призначеного для бензинових систем. Точні інструкції Elpigaz допоможуть оптимізувати функціонування газової системи. Це надійне обладнання справжньої європейської якості.

  Правильне налаштування гбо обладнання Elpigaz

  Вгору