Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Green Gas

  Газобалонне обладнання від Green Gas

  Green Gas – популярний в Україні виробник газобалонного обладнання для двигунів, що працюють на бензині та дизельному паливі. Цей бренд є торговою маркою Global Gas Sp. z o.o. - яка спеціалізується на виробництві різного гбо обладнання: газових редукторів, форсунок, фільтрів, інжекторних систем, газових балонів та інше. Устаткування Green Gas дозволить повністю переобладнати автомобіль під роботу газу.

  Купити гбо Green Gas в Україні

  У своїх системах уприскування інженери компанії використовували передові розробки в сфері електронних систем. Фахівці називають ГБО бренду досконалим. Про Green Gas відгуки звичайних користувачів також свідчать про високу якість і надійність цих систем.

  Запчастини та обладнання Green Gas для систем ГБО всіх поколінь

  В асортименті виробника ви знайдете якісні електронні блоки управління, форсунки, балони Green Gas. При цьому є окремі серії для дизельних і бензинових двигунів. Особлива цінність обладнання бренду – можливість точного налашутвання впорскування газу з урахуванням потужності мотора і режиму його роботи. Сьогодні це одні з найбільш досконалих систем впорскування.

  Купити редуктори та балони Green Gas з доставкою

  Купити Green Gas ви можете за допомогою нашого інтернет-магазину газобалонного обладнання, де знайдете тільки оригінальну продукцію за доступними цінами.

  Устаткування ГБО Грін Газ за низькими цінами

  Вгору