магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Torelli

ГБО Torelli – італійська якість для українських автомобілістів

Torelli – компанія, яка була створена більше 15 років тому досвідченими професіоналами ринку автомобілів, що працюють на газу. Компанія зосереджена на розробці і виробництві високоякісних компонентів для роботи газобалонного обладнання авто.

Газобалонне обладнання Torelli – це якісна продукція, яка з'явилася завдяки симбіозу власних досліджень компанії і використання сучасних технологій виробництва автомобільного устаткування. У виробництві використовуються сучасні комп'ютеризовані верстати, які контролюються висококваліфікованим досвідченим персоналом. Виробництво на заводі здійснюється відповідно до норм якості ISO 9001: 2008.

Газобалонне обладнання Torelli від інтернет-магазину LPGtech

Продукція Torelli – редуктори, клапани, заправні пристрої, вентиляційні коробки і цілі комплекти. Кожен продукт, вироблений Torelli, проходить тестування і контроль якості. Якість продукції підтверджується сертифікатом ECE R67.01, виданими після проведення ряду різних випробувань і відповідно до правил ЄЕК ООН для транспортних засобів.

Продаж ГБО Torelli – один з напрямків нашої роботи. Ми поставляємо оригінальну продукцію, дозволяючи нашим клієнтам отримувати необхідні деталі вчасно і за оптимальною ціною.

Якщо ви вирішили купити ГБО Torelli, то ви звернулися за адресою. Ми раді запропонувати широкий асортимент якісної і оригінальної продукції. Torelli – бренд, який допомагає вам безпечно експлуатувати власне авто і піклуватися про стан навколишнього середовища. Будь-які питання ви можете задати нашим консультантам за вказаними на сайті телефонами. Чекаємо ваших дзвінків!

Наверх