• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Torelli ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Torelli ГБО

  Каталог обладнання обладнання Torelli

  ГБО Torelli – італійська якість для українських автомобілістів

  Torelli – компанія, яка була створена більше 15 років тому досвідченими професіоналами ринку автомобілів, що працюють на газу. Компанія зосереджена на розробці і виробництві високоякісних компонентів для роботи газобалонного обладнання авто.

  Купити гбо Тореллі в Україні

  Газобалонне обладнання Torelli – це якісна продукція, яка з'явилася завдяки симбіозу власних досліджень компанії і використання сучасних технологій виробництва автомобільного устаткування. У виробництві використовуються сучасні комп'ютеризовані верстати, які контролюються висококваліфікованим досвідченим персоналом. Виробництво на заводі здійснюється відповідно до норм якості ISO 9001: 2008.

  Газобалонне обладнання Torelli від інтернет-магазину LPGtech

  Продукція Torelli – редуктори, клапани, заправні пристрої, вентиляційні коробки і цілі комплекти. Кожен продукт, вироблений Torelli, проходить тестування і контроль якості. Якість продукції підтверджується сертифікатом ECE R67.01, виданими після проведення ряду різних випробувань і відповідно до правил ЄЕК ООН для транспортних засобів.

  Газове обладнання Torelli з доставкою по всій країні.

  Продаж ГБО Torelli – один з напрямків нашої роботи. Ми поставляємо оригінальну продукцію, дозволяючи нашим клієнтам отримувати необхідні деталі вчасно і за оптимальною ціною.

  Якщо ви вирішили купити ГБО Torelli, то ви звернулися за адресою. Ми раді запропонувати широкий асортимент якісної і оригінальної продукції. Torelli – бренд, який допомагає вам безпечно експлуатувати власне авто і піклуватися про стан навколишнього середовища. Будь-які питання ви можете задати нашим консультантам за вказаними на сайті телефонами. Чекаємо ваших дзвінків!

  Вгору