магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Tomasetto

ГБО Італія

Газобалонне обладнання Tomasetto

Tomasetto Achille Spa – це виробник ГБО з Італії, який давно працює на українському ринку. Компанія займається випуском газових редукторів, мультиклапанів, газових клапанів і вентиляційних коробок. Більшість ГБО, встановленого в Україні, зроблено компанією Tomasetto, тому в її випадку ми говоримо про бренд, який давно визнаний серед українських автолюбителів. Газобалонне обладнання Tomasetto зарекомендувало себе як надійне і довговічне.

Переваги ГБО Tomasetto

Перебуваючи на українському ринку вже не перший рік, ГБО Tomasetto адаптувалося під місцеві кліматичні і дорожні умови, пристосувалося під особливості газу для авто і потреби вітчизняних автолюбителів. Тобто зараз ми можемо назвати ГБО Tomasetto одним з найбільш пристосованих і улюблених в країні.

Судячи з відгуків автолюбителів, обладнання Tomasetto легко монтується і має компактні розміри, що полегшує як використання, так і доставку техніки після замовлення. Tomasetto відомо використанням легких, але міцних корпусів, розрахованих на експлуатацію в українській зимі. При цьому всередині знаходяться посилені компоненти з легких сплавів, що робить пристрій надійним і довговічним. Навіть якщо в процесі заправки в апарат потрапить неякісний газ, це не позначиться негативно на їзді.

Як і інше устаткування, ГБО Tomasetto теж буде час від часу вимагати заміни деталей, але зробити це доведеться нескоро. Моторесурс пристрою становить близько 200 тисяч км. Звертаючи увагу на низьку ціну ГБО Tomasetto і комплектуючих до нього, отримуємо надійний і економічний пристрій, який, до того ж, знижує рівень викиду в атмосферу шкідливих речовин.

Налаштування ГБО відбувається легко, і пристрій можна в короткий термін адаптувати під різні параметри. До того ж, один редуктор підходить для авто різної потужності.

Переваги покупки у нас

Наш магазин ГБО вже не перший рік співпрацює з компанією Tomasetto, тому ми здійснюємо продаж тільки перевірених моделей, які пройшли випробування і знаходяться на гарантійному обслуговуванні. Ми цінуємо час своїх клієнтів і власною репутацією, тому пропонуємо:

  • купити ГБО Tomasetto за найкращою ціною, виправданою для самого популярного в Україні бренду;
  • вибирати з широкого асортименту ГБО, запчастин і ПО Tomasetto;
  • скачати потрібну інструкцію для обладнання Tomasetto або отримати рекомендацію по установці і використанню;
  • замовити доставку будь-якою популярної кур'єрською службою в країні.

ГБО Tomasetto – це італійська якість, яка вже адаптувалася для вітчизняних доріг. Регулювання та налаштування ГБО Tomasetto дуже просте, а інструкції і схеми підключення Tomasetto доступні на нашому сайті. Ми раді посприяти вашому залученню до цієї сучасної економічної техніки.

Основними видами обладнання ГБО, що випускаються компанією Tomasetto вважаються:

  • мультиклапани;
  • редуктори.
Наверх