Мапа газових заправок України
 
Закрити

Зворотний дзвінок

 » Трубки, шланги та комплектуючі

Трубки, шланги та комплектуючі

Трубки, шланги та комплектуючі

Продуктивність ГБО співвідноситься з поколінням встановленого обладнання, його сумісністю з автомобілем і правильністю установки. Навіть для найсучаснішого ГБО від флагманських виробників потрібні супутні деталі для установки. Від їхньої якості залежить, чи зможе високотехнологічне ГБО працювати як потрібно.

Трубки, шланги та комплектуючі ГБО – це допоміжні деталі, які з'єднують частини системи в одне ціле. До них висувають одну головну вимогу – надійність на місці вузлів і стиків. Тому трубки і шланги теж потрібно замовляти у перевірених виробників. Можливо, ви не відразу зрозумієте, що неякісні з'єднання і стяжки вас підводять, але негативний результат не змусить себе довго чекати.

Всі комплектуючі для ГБО ви знайдете в інтернет-магазині LPGTech

Купити трубки, шланги та комплектуючі для авто, переобладнаного на газ можна в кілька кліків на сайті LPGTech. Досвідчена команда консультантів підкаже, які саме деталі найкращим чином підійдуть до ГБО.
У числі комплектуючих до ГБО ми пропонуємо:

  • Сталеві і мідні термопластикові трубки;
  • Рукава для газу, бензину, тосола і вакууму;
  • З'єднувальні трійники і перехідники;
  • Газові та тосольний перехідники;
  • Гайки, ніпеля і заглушки;
  • Хомути, стяжки, кріплення трубки.

На сайті LPGTech можна купити трубки, шланги та комплектуючі для авто від брендів FARO, Emer, LPGTECH, Fagumit, Semperit, Parker, Mikalor, Atiker, Gemi, Norma та інших. Вся продукція сертифікована і попередньо пройшла контроль якості, довговічності і надійності.
Співпраця з великими виробниками без посередників дозволяє нам продавати комплектуючі дешевше, ніж інші онлайн-магазини. А великий штат співробітників дозволяє знайти консультанта, який досконально розбереться саме у вашому випадку. Зателефонуйте нам, і ми відповімо на ваші запитання.

Вгору