Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ALEX Sp. z o.o. ГБО

  Купити ГБО обладнання ALEX Sp. z o.o.

  ALEX Sp. z o.o. - приватна польська компанія, яка присутня на ринку ГБО з 1996 року. Спочатку фірма не тільки виробляла власну продукцію, а й експортувала краще італійське газобалонне обладнання. Великий досвід роботи, постійні дослідження, розробки і нарощування виробництва дозволило компанії стати справжнім експертом в області LPG.

  Газове гбо обладнання Алекс з доставкою

  У 2007 році газове обладнання ALEX Sp. z o.o. поповнилося фірмовою інжекторною системою, яка стала продаватися на польському і європейському ринках. У 2010 році асортимент виробленої компанією продукції збагатився новим продуктом – редуктором SHARK, що стало наступним кроком до створення власної повноцінної газової автомобільної системи.

  Купити ГБО ALEX Sp. z o.o. можна в багатьох країнах Європи. Співпраця та обмін досвідом з провідними світовими виробниками і постачальниками забезпечує постійний розвиток і сильні позиції бренду ALEX на світових ринках. Інжектори, клапани та контролери, виготовлені польською компанією, користуються заслуженою повагою споживачів.

  Вгору