магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО ALEX Sp. z o.o.

ALEX Sp. z o.o. - приватна польська компанія, яка присутня на ринку ГБО з 1996 року. Спочатку фірма не тільки виробляла власну продукцію, а й експортувала краще італійське газобалонне обладнання. Великий досвід роботи, постійні дослідження, розробки і нарощування виробництва дозволило компанії стати справжнім експертом в області LPG.

У 2007 році газове обладнання ALEX Sp. z o.o. поповнилося фірмовою інжекторною системою, яка стала продаватися на польському і європейському ринках. У 2010 році асортимент виробленої компанією продукції збагатився новим продуктом – редуктором SHARK, що стало наступним кроком до створення власної повноцінної газової автомобільної системи.

Купити ГБО ALEX Sp. z o.o. можна в багатьох країнах Європи. Співпраця та обмін досвідом з провідними світовими виробниками і постачальниками забезпечує постійний розвиток і сильні позиції бренду ALEX на світових ринках. Інжектори, клапани та контролери, виготовлені польською компанією, користуються заслуженою повагою споживачів.

Вгору