• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Балони, арматура, кріплення і ВЗП

  Балони, арматура, кріплення і ВЗП

  Автомобільні газові балони і арматура до них – широкий вибір, преміальна якість

  Автомобільні газові балони – це те, без чого не обійдеться жодна система ГБО. Вибрати газовий балон ГБО і всі необхідні кріплення для нього ви можете на сайті нашого магазину. На сьогодні існує кілька типів балонів:

  • зовнішні тороїдальні;
  • внутрішні тороїдальні;
  • а також циліндричні балони.

  Можна довго розмірковувати про особливості цих типів балонів, проте напевно ясно одне –  кожен з них має як свої переваги, так і недоліки. У будь-якому випадку, приймати рішення про те, який купити газовий балон, потрібно ретельно зважуючи всі за і проти і виходячи з особливостей конкретного автомобіля.

  Відзначимо, що на сьогодні великою популярністю користуються внутрішні тороїдальні балони – так звані балони «під запаску». Вони не займають зайвого місця в багажнику автомобіля, однак в цьому випадку виникає резонне питання – куди, власне, подіти запаску. Тому тільки вам вирішувати, якому саме за формою балону ви вирішите віддати перевагу.

  На сьогодні можна сказати, що газовий балон для авто, якої б форми він не був, буде максимально міцним і якісним, адже виробники ГБО з кожним роком створюють все більш досконалі технології – для того, щоб вони служили людям. Ціна газових балонів залежить від конкретного виробника.

  Кращі автомобільні газові балони і арматура – в інтернет-магазині LPGTech

  Газові балони, вартість яких вам сподобається, ви можете придбати в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо широкий асортимент пропанових циліндричних, тороїдальних внутрішніх і зовнішніх балонів від кращих світових виробників, таких як Atiker, Novogas, Green Gas.

  У нас ви також зможете придбати необхідні кріплення для газових балонів і арматуру, манометри, заправні пристрої, вентиляційні коробки, протектори, мультиклапани.

  Якщо вам потрібен газовий балон недорого, ви обов'язково зможете знайти вдалий варіант в нашому інтернет-магазині. Замовляйте необхідні деталі на нашому сайті, а якщо у вас є питання, зателефонуйте нам – ми відповімо на всі ваші запитання, допоможемо з вибором і оформленням замовлення.

  Вгору