магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО AEB

Купити газове обладнання ГБО AEB Technologies недорого в Україні
ГБО Італія

Інструкції AEB:

ГБО A.E.B.

Компанія A.E.B. S.p.A., (AEB Alternative Fuel Electronics) була утворена в Італії в 1984 році в місті Кавріаго. Експерти називають компанію технологічним новатором в сфері створення електроніки для альтернативних паливних систем. Сучасне обладнання для ГБО виготовляється на основі власних конструкторських розробок AEB Technologies. І багато в чому її інженери стали піонерами.

Компанія першою розробила і стала застосовувати варіатори випередження запалювання, що сьогодні вже набули широкого поширення. Також фахівці AEB першими винайшли процесор для інжекторних систем, що стало справжнім проривом в сфері використання альтернативного виду пального в транспортних засобах.

Газове обладнання AEB має міжнародні та європейські сертифікати якості. Основною сферою діяльності концерну є виробництво електронних варіаторів випередження кута запалювання, інжекторних систем, систем зворотного зв'язку, емуляторів, датчиків, комплектів для послідовного упорскування і багатьох інших комплектуючих. Ця продукція відрізняється високою якістю і надійністю.

Вгору