• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Filtron ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Filtron ГБО

  Купити фільтри ГБО Filtron

  Польська компанія Filtron зарекомендувала себе на ринку ГБО тільки з кращого боку. ГБО Filtron отримує надзвичайно хороші відгуки, а це обумовлено тим, що фахівці компанії розробили нову конструкцію паливних фільтрів в газових системах автомобільного двигуна. Дотримуючись вимог ринку, компанія представила фільтри, в яких використані змінні фільтруючі вкладиші без використання клейової маси. Якщо раніше це було необхідно, то перепади температури і тривале використання приводили до того, що фільтри розвалювалися.

  Метод з'єднання з піддонами фільтраційної перегородки без використання клею був замінений методом впаювання перегородки безпосередньо в саме денце. Завдяки цьому термін його роботи збільшився в декілька разів. А це означає, що власники авто зуміли заощадити на покупці нових фільтрів.

  ГБО обладнання Filtron з доставкою по всій Україні

  Газобалонне обладнання, а точніше, фільтри Filtron стійкі до перепадів температури. Їхні вкладиші не схильні до деформації і руйнування. Також вони мають високу ефективність очищення під час всього періоду використання. Каталог ознайомить з різноманітними моделями фільтрів і вкладишів до них. Винахід нового методу виключив можливість розгерметизації фільтра.

  Онлайн-каталог Filtron демонструє, що і зовнішній вигляд фільтрів став більш естетичним. Тепер клей не розмазується і не утворює патьоків. Висока теплостійкість збільшує термін придатності вкладиша.

  У компанії відкрито нову лінію для кришок паливних фільтрів і налагоджений випуск еластичних фільтрів салону. Серед продуктів компанії – прокладки повітряних фільтрів і масляні фільтри на піддонах, а також клейові смужки.

  Вгору