магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Czaja

Фільтруючі елементи Czaja

Czaja - металообробне підприємство, що базується в Польщі. Спеціалізується на виробництві комплектуючих для систем скрапленого нафтового і природного газу. В асортименті бренду - фільтри тонкого і грубого очищення Czaja, фільтруючі елементи, а також монтажні приладдя, які неминуче використовуються в системах ГБО.

У 2013 році компанія отримала сертифікацію системи управління якістю за ISO 9001. Це гарантія високої якості комплектуючих ГБО Czaja і професійного сервісу.

Фільтри Czaja виконані в алюмінієвому або сталевому корпусі, матеріалом фільтрації може бути спеціалізований папір, поліестер, нейлон. Залежно від моделі вони забезпечують фільтрацію часток розміром від 1-2 мкм з ефективністю 99%. В каталозі бренду також картридж коалесцуючього фільтра Blaster, який очищає газ в летючої фазі і розділяє масляну і водну фракції.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити оригінальні фільтри ГБО Czaja по найнижчій ціні і з доставкою по всій Україні. Зателефонуйте або напишіть нам - відповімо на всі питання і допоможемо оформити замовлення.

Наверх