• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  HALLA ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду HALLA ГБО

  Устаткування для ГБО від HALLA

  Європейський бренд HALLA спеціалізується на випуску високоякісних датчиків рівня газу. Призначення цього хитромудрого пристрою в тому, щоб показувати рівень пропан-бутанової суміші, що знаходиться в газовому балоні, безпосередньо в салоні транспортного засобу, що дуже зручно.

  Газобалонне обладнання HALLA полегшує життя власника авто. Сенсорний датчик рівня газового пального має спеціальний індикатор, який допомагає водієві завжди бути в курсі того, скільки пропан-бутанової суміші ще залишається в балоні. Робота комплектуючих від цього бренду дуже високо оцінюється користувачами.

  Купити ГБО HALLA з доставкою по Україні

  Розробники багато уваги приділяють якості своєї продукції. Застосування нових технологій і постійно прагнення до самовдосконалення говорять про чудові перспективи для цієї компанії. Вона випускає надзвичайно важливі деталі газобалонного обладнання, а це значить, що її якісна продукція завжди буде затребувана і гідно оцінена.

  Вгору