• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Polmocon ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Polmocon ГБО

  Газові балони Polmocon для систем ГБО

  Фахівці з ГБО і автолюбителі знають, що торгова марка Palmocon означає якісні газові балони для транспортних засобів. На даний момент вони виробляються польською компанією з загальною назвою ELPIGAZ. Завод з виробництва танків і металургійний комбінат в Польщі був створений в 1950-х роках. Компанія ELPIGAZ спеціалізувалася на виробництві та реалізації широкого асортименту автомобільного газобалонного обладнання і була створена в 1996 році.

  Купити гбо балони Polmocon з доставкою по Україні

  У березні 2009 року відбулося злиття ELPIGAZ і POLMOCON. В результаті виникла одна компанія, яка перебуває в Гданську і має відділення в місті Ліберець. Газобалонне обладнання Palmocon демонструє інноваційні рішення для автотранспортної промисловості з точки зору створення газових систем транспортних засобів.

  Компанія інвестує в наукові дослідження і дослідно-конструкторські вишукування, які виконуються її власним штатом фахівців. Продукція компанії користується високим попитом у всій Європі і на території СНД. Використання відмінних матеріалів і вимогливе ставлення до всіх деталей виробництва дозволяють створювати надійні і міцні балони, які служать дуже довго.

  Вгору