магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО Novogas

Купити газобалонне обладнання ГБО Novogas (Новогрудок) недорого з доставкою по Україні
ГБО Білорусь

ВАТ "НЗГА" Новогрудський Завод Газової Апаратури - найбільший на території Республіки Білорусь, а також у країнах СНД виробник газового обладнання. Колектив заводу складає понад 1600 чоловік. Novogas має сучасні лінії виробництва, обладнані за сучасним зразком.

Асортимент продукції заводу:

  • Системи газового упорскування Agis;
  • Фільтри тонкого очищення газу;
  • Газові форсунки Alex;
  • Інтерфейси;
  • Редуктор;
  • Балони пропан тороїдальні внутрішнє та циліндричні балони.

Програмне забезпечення Novogas. У цьому розділі розміщені програми для газового обладнання Новогаз:

  • програма EGS Argo;
  • Інсталяційна програма.

Файли для завантаження:

ВАТ Novogas ( «Новогрудський завод газової апаратури») – білоруський виробник, чия продукція популярна на території СНД і за його межами. НЗГА виробляє газові побутові і автомобільні балони, запірно-редукуючу апаратуру (вентилі, регулятори тиску газу і води, клапани), лічильники газу, продукцію народного споживання і порошкові вогнегасники. Але найбільшу популярність здобуло газобалонне обладнання Novogas.

Компанія розширює поставки своєї продукції. Тепер в сфері її інтересів не тільки республіки колишнього Союзу, а й Польща, Болгарія, Сербія, Китай, Єгипет, Іран і Туреччина. У зв'язку з тим, що ГБО Novogas завжди отримує хороші відгуки, то пропоновані ним товари користуються заслуженим попитом. Іноді продукцію заводу називають просто «Новогрудок» – за назвою історичного місця в Білорусії, де розташоване виробництво.

Підприємство виробляє комплектуючі для ГБО із застосуванням сучасних технологій. Серед них гаряча і холодна штамповка, лиття пластмаси, лиття латуні і алюмінію, що здійснюється під тиском, зварювання, виробництво гумових деталей, механічна обробка і фарбування полімеру і в електростатичному полі.

Потужний парк обладнання і вільні виробничі площі на базі збірних сучасних модулів дозволяють компанії не зупинятися на досягнутому і відкривати нові види виробництва. Газобалонне обладнання «Новогрудок» – це газобалонна апаратура для авто, циліндричні газові балони, лічильники газу та запірна арматура. Фахівці компанії постійно готові розширювати асортимент пропонованої продукції і вдосконалювати вже випущені товари.

Вгору