Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Novogas ГБО

  Купити газобалонне обладнання ГБО Novogas (Новогрудок) недорого з доставкою по Україні
  ГБО Білорусь

  Каталог обладнання для обладнання Novogas

  ВАТ "НЗГА" Новогрудський Завод Газової Апаратури - найбільший на території Республіки Білорусь, а також у країнах СНД виробник газового обладнання. Колектив заводу складає понад 1600 чоловік. Novogas має сучасні лінії виробництва, обладнані за сучасним зразком.

  Асортимент продукції заводу:

  • Системи газового упорскування Agis;
  • Фільтри тонкого очищення газу;
  • Газові форсунки Alex;
  • Інтерфейси;
  • Редуктор;
  • Балони пропан тороїдальні внутрішнє та циліндричні балони.

  Програмне забезпечення, програма, ПЗ Novogas

  У цьому розділі розміщені програми для газового обладнання Новогаз:

  • програма EGS Argo;
  • Інсталяційна програма.

  Файли для завантаження:

  Купити ГБО обладнання Novogas

  ВАТ Novogas ( «Новогрудський завод газової апаратури») – білоруський виробник, чия продукція популярна на території СНД і за його межами. НЗГА виробляє газові побутові і автомобільні балони, запірно-редукуючу апаратуру (вентилі, регулятори тиску газу і води, клапани), лічильники газу, продукцію народного споживання і порошкові вогнегасники. Але найбільшу популярність здобуло газобалонне обладнання Novogas.

  Купити гбо Новогаз в Україні

  Компанія розширює поставки своєї продукції. Тепер в сфері її інтересів не тільки республіки колишнього Союзу, а й Польща, Болгарія, Сербія, Китай, Єгипет, Іран і Туреччина. У зв'язку з тим, що ГБО Novogas завжди отримує хороші відгуки, то пропоновані ним товари користуються заслуженим попитом. Іноді продукцію заводу називають просто «Новогрудок» – за назвою історичного місця в Білорусії, де розташоване виробництво.

  ГБО запчастини та комплектуючі Novogas

  Підприємство виробляє комплектуючі для ГБО із застосуванням сучасних технологій. Серед них гаряча і холодна штамповка, лиття пластмаси, лиття латуні і алюмінію, що здійснюється під тиском, зварювання, виробництво гумових деталей, механічна обробка і фарбування полімеру і в електростатичному полі.

  Потужний парк обладнання і вільні виробничі площі на базі збірних сучасних модулів дозволяють компанії не зупинятися на досягнутому і відкривати нові види виробництва. Газобалонне обладнання «Новогрудок» – це газобалонна апаратура для авто, циліндричні газові балони, лічильники газу та запірна арматура. Фахівці компанії постійно готові розширювати асортимент пропонованої продукції і вдосконалювати вже випущені товари.

  Вгору