магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Novogas

ВАТ Novogas ( «Новогрудський завод газової апаратури») – білоруський виробник, чия продукція популярна на території СНД і за його межами. НЗГА виробляє газові побутові і автомобільні балони, запірно-редукуючу апаратуру (вентилі, регулятори тиску газу і води, клапани), лічильники газу, продукцію народного споживання і порошкові вогнегасники. Але найбільшу популярність здобуло газобалонне обладнання Novogas.

Компанія розширює поставки своєї продукції. Тепер в сфері її інтересів не тільки республіки колишнього Союзу, а й Польща, Болгарія, Сербія, Китай, Єгипет, Іран і Туреччина. У зв'язку з тим, що ГБО Novogas завжди отримує хороші відгуки, то пропоновані ним товари користуються заслуженим попитом. Іноді продукцію заводу називають просто «Новогрудок» – за назвою історичного місця в Білорусії, де розташоване виробництво.

Підприємство виробляє комплектуючі для ГБО із застосуванням сучасних технологій. Серед них гаряча і холодна штамповка, лиття пластмаси, лиття латуні і алюмінію, що здійснюється під тиском, зварювання, виробництво гумових деталей, механічна обробка і фарбування полімеру і в електростатичному полі.

Потужний парк обладнання і вільні виробничі площі на базі збірних сучасних модулів дозволяють компанії не зупинятися на досягнутому і відкривати нові види виробництва. Газобалонне обладнання «Новогрудок» – це газобалонна апаратура для авто, циліндричні газові балони, лічильники газу та запірна арматура. Фахівці компанії постійно готові розширювати асортимент пропонованої продукції і вдосконалювати вже випущені товари.

Наверх