магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО Bigas

Купити газобалонне обладнання ГБО Bigas з доставкою по всій Україні недорого
ГБО Італія

Bigas - один з найпоширеніших в Україні, італійських виробників ГБО.

Продукція, що випускається:

  • Інжекторниє системи (4 покоління ГБО);
  • Редуктора 2, 3, 4 покоління;
  • Варіатори випередження кута запалювання;
  • Електроклапана газу і бензину;
  • Ремкомплекти;
  • Комплектуючі до інжекторним системам.

Інструкції Bigas:

Компанія Bigas International AutoGas System була утворена в італійській Флоренції в 1968 році Альфредо Біаджотті. Бренд, що швидко став відомим на всю Європу,  займається виробництвом високотехнологічного газобалонного обладнання, призначеного для транспортних засобів з двигунами внутрішнього згоряння.

Газобалонне обладнання Bigas має сертифікати міжнародних стандартів безпеки і відрізняється підвищеною надійністю. Продукція компанії займає одне з почесних провідних місць на ринку. Особливістю виробництва італійського бренду стало те, що основні комплектуючі комплектів ГБО виробляються на власних потужностях компанії. Постійне оновлення технологій дозволяє витримувати жорстку конкуренцію і виходити з неї переможцем.

Традиційно ГБО Bigas збирає хороші відгуки. Компанія створює як повноцінні системи, що дозволяють переобладнати автомобіль для роботи на газовому пальному, так і окремі компоненти. Газове обладнання Bigas розробляється, реалізується і тестується силами спеціалістів самої компанії, що дозволяє їй випускати на ринок вже повністю закінчений і перевірений продукт, який буде працювати довго і плідно.

Вгору