• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Комплекти ГБО

  Комплекти ГБО

  ГБО комплект - економічне рішення для активної їзди

  Якщо ви вже визначилися з тим, що вам необхідно встановити на своє авто газобалонне обладнання, то напевно тут постало інше питання - який купити комплект ГБО? На це питання досить складно дати однозначну відповідь, адже продукція кожного виробника ГБО має як свої плюси, так і мінуси.

  На нашому сайті з продажу комплектів ГБО, комплектуючих та інших необхідних систем для установки газового обладнання ви зможете знайти відповіді на всі свої питання. У цьому розділі представлені найбільш передові і просунуті комплекти газобалонного обладнання від кращих виробників. Тут ви зможете знайти як інсталяційний комплект ГБО, який включає в себе все обладнання, балони і комплектуючі для установки, так і підкапотні комплекти ГБО.

  У нас представлені якісні комплекти від виробників зі світовим ім'ям. Якщо вирішили купити ГБО комплект, то напевно захочете ознайомитися з нашим асортиментом - в нашому інтернет-магазині ви знайдете як необхідний комплект ГБО метан, так і пропанові газові комплекти.

  Як купити ГБО комплект з LPGTECH

  Ми розуміємо, що якщо ви вирішили придбати комплекти газобалонного обладнання, то вам потрібно, щоб в комплект входили всі необхідні елементи. Ми підходимо до своєї справи - продажу ГБО комплектів - з усією відповідальністю. Тому пропонуємо вам газове обладнання, яке виробляється в заводських умовах із дотриманням усіх вимог безпеки і якості, яке проходить всі необхідні експертизи.

  У нас ви зможете знайти газове обладнання від виробників з світовим ім'ям - комплекти ГБО STAG, комплекти ГБО Zenit, Landi Renzo, Tomasetto, Atiker та інші. На сьогодні саме ці марки ГБО найкраще зарекомендували себе в експлуатації. Причому це стосується як ГБО 1, 2, 3 поколінь, так і найбільш просунутого і екологічно безпечного 4 покоління ГБО.

  Підкреслимо, що ви зможете коригувати комплектацію обраного для покупки комплекту, а відповідно на підкапотний комплект ГБО ціна може варіюватися. Зазвичай в газові комплекти входять мідні трубки, газові, тосольний і вакуумні рукава, різні хомути, трійники і перехідники.

  Загалом, якщо вам потрібне якісне газове обладнання, то ви звернулися точно за адресою. У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти найкращий комплект газового обладнання за кращими цінами в Україні. Можете навіть не сумніватися, що комплекти ГБО, куплені в нашому магазині, стануть запорукою економічної вигоди, свободи пересувань на вашому улюбленому авто, а головне - вашої безпеки!

  Наверх