• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  DT GAS ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду DT GAS ГБО

  Газобалонне обладнання від DT GAS System

  DT GAS System – польсько-італійська компанія, яка спеціалізується на виробництві газобалонного обладнання з 1992 року. ГБО DT GAS System – це повні комплекти високої якості, в тому числі і 4-го покоління.

  Ремкомплекти DT GAS для ГБО в Україні.

  Унікальність ГБО цього виробника полягає в тому, що в ньому використовуються електронні компоненти Motorola – одного зі світових лідерів у виробництві електроніки. В асортименті виробника – блоки управління, перемикачі, форсунки, фільтри, балони – все, що дозволить вам переобладнати автомобіль на газ і обслуговувати вже існуючу систему.

  Датчики, запчастини та комплектуючі систем DT GAS

  Компанія DT GAS має власну науково-дослідну лабораторію, яка постійно працює над поліпшенням своїх пристроїв і усуненням проблем, що виникають. Багаторічна праця вчених дозволила компанії створювати дійсно надійні і безпечні системи.

  Якщо вам потрібна програма для налаштування ГБО DT GAS, ви без зусиль знайдете таку інформацію в Мережі. Якщо ви вперше стикаєтеся з ГБО DT GAS System і схема підключення вам незнайома, краще зверніться до фахівців.

  Вгору