• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Certools ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Certools ГБО

  Каталог продукції гбо Certools

  Certools спеціалізується на виробництві і розробці систем фільтрації скрапленого та стисненого газів LPG / CNG. Ця торгова марка давно відома українському споживачеві, зарекомендувала себе як надійна, інноваційна і відносно недорога.

  Сертулс на протязі ось вже багатьох летпредлагает своїм покупцям найширший вибір фільтрів ГБО, підприємство має 20 річний досвід розробки виробництва, представлено в 45 країнах світу, маючи більше 500 оптових покупців. Вся продукція сертифікована в Європі має сертифікати відповідності, асортимент продукції постійно оновлюється.

  Асортимент:

  • Фільтруючий елемент поліестровий і паперовий;
  • Фільтр для тонкої очистки газу 1 вхід - 1 вихід для інжекторних систем;
  • Фільтр для тонкої очистки газу 1 вхід - 2 виходи для інжекторних систем;
  • Фільтр для тонкої очистки газу 1 вхід - 4 виходи для інжекторних систем;
  • Фільтр для тонкої очистки газу 2 входи - 2 виходи для інжекторних систем;

  Купити фільтри гбо Certools в Україні

  Компанія Certools group утворена в 1989 році, і в її штат відразу ж були включені фахівці високого рівня. У той час це було основним фактором для успішного закріплення на транспортному і паливному ринках. Протягом багатьох років компанія плідно співпрацює з найбільшими виробниками і установниками автомобільних систем газу і з дистриб'юторами рідкого газу. Ця співпраця доводить професіоналізм співробітників фірми і високу якість продукції.

  Запчастини та комплектуючі до систем ГБО Certools

  Газобалонне обладнання Certools відрізняється високою якістю виконання і надійністю в роботі. Компанія стала відомим виробником фільтрів, використовуваних в газовій системі автотранспортних засобів. Інженери постійно розробляють нові моделі фільтрів, ще більш досконалі. Вони сприяють оптимальній роботі всієї газової системи.

  ГБО Certools завжди отримує тільки позитивні відгуки. Адже продукція компанії сучасна і характеризується високою надійністю. Крім фільтруючих елементів, фірма виробляє клапани, дроти і інші комплектуючі ГБО. Продукти під маркою Certools, незважаючи на доступну цінову політику, відрізняються справжньою європейською якістю.

  Вгору