магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Certools

Компанія Certools group утворена в 1989 році, і в її штат відразу ж були включені фахівці високого рівня. У той час це було основним фактором для успішного закріплення на транспортному і паливному ринках. Протягом багатьох років компанія плідно співпрацює з найбільшими виробниками і установниками автомобільних систем газу і з дистриб'юторами рідкого газу. Ця співпраця доводить професіоналізм співробітників фірми і високу якість продукції.

Газобалонне обладнання Certools відрізняється високою якістю виконання і надійністю в роботі. Компанія стала відомим виробником фільтрів, використовуваних в газовій системі автотранспортних засобів. Інженери постійно розробляють нові моделі фільтрів, ще більш досконалі. Вони сприяють оптимальній роботі всієї газової системи.

ГБО Certools завжди отримує тільки позитивні відгуки. Адже продукція компанії сучасна і характеризується високою надійністю. Крім фільтруючих елементів, фірма виробляє клапани, дроти і інші комплектуючі ГБО. Продукти під маркою Certools, незважаючи на доступну цінову політику, відрізняються справжньою європейською якістю.

Наверх