магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Landi Renzo

Газобалонне обладнання Landi Renzo

Landi Renzo SpA є однією з провідних компаній, які обслуговують більше 30% ринку альтернативних паливних систем. Концерн був заснована в 1954 році, коли Ренцо Ланді і його дружина заснували Giovannina Domenichini Officine Meccaniche Landi Renzo в Реджіо Емілія. Їхня компанія стала в країні єдиним виробником змішувачів для всіх видів транспортних засобів.

Обсяги продажу швидко зростали, і між 1963 і 1964 роками компанія почала експортувати свою продукцію в Японію, Францію, Бельгію і Нідерланди. Незабаром вона поширила свій вплив і на країни Східної Європи, Індії та Південної Америки. У 1987 році, коли компанія стала акціонерним товариством, вона стала офіційно іменуватися Landi Renzo SpA.

Газобалонне обладнання Landi Renzo стало випускатися промисловою групою компаній, коли в 1993 році в її склад увійшла голландська компанія, що працює на тому ж ринку. У 1999 році група відкрила свою польську філію Landi Renzo Polska SpZoo. Процес інтернаціоналізації продовжився з відкриттям філій в Бразилії в 2003 році, в Китаї в 2005 році, в Пакистані в 2006 році і в 2007 році в Ірані. Це стало можливо завдяки тому, що ГБО Landi Renzo отримувало позитивні відгуки на свою продукцію.

З 2007 року Landi Renzo SpA представила свої акції на італійській фондовій біржі. Цей важливий крок дав компанії новий імпульс для зростання, забезпечуючи гарантію прозорості фінансових відносин і поліпшення репутації Landi Renzo Group на ринку. Тепер купити акції Landi Renzo стало дуже просто, що сприяло зростанню прибутку концерну. Компанія завжди прагнула прискорити процес розвитку в сфері альтернативної енергії та областей, які потребують великих інвестицій, і зробити дослідження основним драйвером свого розвитку.

2008 рік був відзначений ще однією важливою віхою: до промислової групи приєднався третій міжнародний гравець, Lovato Gas. В цей же час ГБО Landi Renzo отримує заслужене визнання. У вересні 2009 року компанія відкрила ще одну філію, Landi Renzo RO в Бухаресті (Румунія).

Останні роки ознаменувалися придбанням компанії AEB Technologies і американської компанії Baytech поряд з відкриттям додаткових філій в Румунії, Венесуелі, Аргентині, Індії та Сполучених Штатів. «Постійно розширюватися і розвиватися» –  така інструкція Landi Renzo з  виживання в світі бізнесу.

Наверх