• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Landi Renzo ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Landi Renzo ГБО

  Каталог ГБО обладнання Landi Renzo

  Landi Renzo – один із світових лідерів серед виробників ГБО. Ланді Рензо розробляє автогазове обладнання вже протягом не одного десятка років і має при цьому одну з найдосконаліших науково-дослідних лабораторій світу та Європи. Всі ці фактори дозволяють виготовляти газобалонне обладнання найвищої якості.

  Продукція Landi Renzo, що випускається:

  • Мінікомплекти гбо Landi Renzo;
  • Пропанові редуктори;
  • Мультіклапан;
  • Газові форсунки;
  • Ремкомплекти;
  • Датчики рівня газу;
  • Перемикачі.

  Завантажити каталоги продукції Landi Renzo:

  Програмне забезпечення Landi Renzo (landi renzo програма).

  На цій сторінці Ви можете завантажити програми для систем газового обладнання Landi Renzo:

  • Програма IGS;
  • Програма для систем лямбду контролю Landi Renzo;
  • програма Omegas;
  • Програма LSI.

  Файли для завантаження Landi Renzo:

  Газобалонне обладнання Landi Renzo

  Landi Renzo SpA є однією з провідних компаній, які обслуговують більше 30% ринку альтернативних паливних систем. Концерн був заснована в 1954 році, коли Ренцо Ланді і його дружина заснували Giovannina Domenichini Officine Meccaniche Landi Renzo в Реджіо Емілія. Їхня компанія стала в країні єдиним виробником змішувачів для всіх видів транспортних засобів.

  Купити гбо Landi Renzo в Україні

  Обсяги продажу швидко зростали, і між 1963 і 1964 роками компанія почала експортувати свою продукцію в Японію, Францію, Бельгію і Нідерланди. Незабаром вона поширила свій вплив і на країни Східної Європи, Індії та Південної Америки. У 1987 році, коли компанія стала акціонерним товариством, вона стала офіційно іменуватися Landi Renzo SpA.

  Газове обладнання landi renzo за низькими цінами

  Газобалонне обладнання Landi Renzo стало випускатися промисловою групою компаній, коли в 1993 році в її склад увійшла голландська компанія, що працює на тому ж ринку. У 1999 році група відкрила свою польську філію Landi Renzo Polska SpZoo. Процес інтернаціоналізації продовжився з відкриттям філій в Бразилії в 2003 році, в Китаї в 2005 році, в Пакистані в 2006 році і в 2007 році в Ірані. Це стало можливо завдяки тому, що ГБО Landi Renzo отримувало позитивні відгуки на свою продукцію.

  Landi renzo програма для діагностики обладнання

  З 2007 року Landi Renzo SpA представила свої акції на італійській фондовій біржі. Цей важливий крок дав компанії новий імпульс для зростання, забезпечуючи гарантію прозорості фінансових відносин і поліпшення репутації Landi Renzo Group на ринку. Тепер купити акції Landi Renzo стало дуже просто, що сприяло зростанню прибутку концерну. Компанія завжди прагнула прискорити процес розвитку в сфері альтернативної енергії та областей, які потребують великих інвестицій, і зробити дослідження основним драйвером свого розвитку.

  Устаткування landi renzo налаштування та монтаж

  2008 рік був відзначений ще однією важливою віхою: до промислової групи приєднався третій міжнародний гравець, Lovato Gas. В цей же час ГБО Landi Renzo отримує заслужене визнання. У вересні 2009 року компанія відкрила ще одну філію, Landi Renzo RO в Бухаресті (Румунія).

  Купити landi renzo газове обладнання з доставкою

  Останні роки ознаменувалися придбанням компанії AEB Technologies і американської компанії Baytech поряд з відкриттям додаткових філій в Румунії, Венесуелі, Аргентині, Індії та Сполучених Штатів. «Постійно розширюватися і розвиватися» –  така інструкція Landi Renzo з  виживання в світі бізнесу.

  Купити запчастини та обладнання для гбо Ланді Рензо

  Вгору