Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО Landi Renzo

  Купити газобалонне обладнання ГБО Landi Renzo: запчастини, комплектуючі, програми, налаштування, відгуки - недорого з доставкою по всій Україні
  ГБО Італія

  Landi Renzo – один із світових лідерів серед виробників ГБО. Ланді Рензо розробляє автогазове обладнання вже протягом не одного десятка років і має при цьому одну з найдосконаліших науково-дослідних лабораторій світу та Європи. Всі ці фактори дозволяють виготовляти газобалонне обладнання найвищої якості.

  Продукція Landi Renzo, що випускається:

  • Мінікомплекти гбо Landi Renzo;
  • Пропанові редуктори;
  • Мультіклапан;
  • Газові форсунки;
  • Ремкомплекти;
  • Датчики рівня газу;
  • Перемикачі.

  Завантажити каталоги продукції Landi Renzo:

  Програмне забезпечення Landi Renzo. На цій сторінці Ви можете завантажити програми для систем газового обладнання Landi Renzo:

  • Програма IGS;
  • Програма для систем лямбду контролю Landi Renzo;
  • програма Omegas;
  • Програма LSI.

  Файли для завантаження Landi Renzo:

  Газобалонне обладнання Landi Renzo

  Landi Renzo SpA є однією з провідних компаній, які обслуговують більше 30% ринку альтернативних паливних систем. Концерн був заснована в 1954 році, коли Ренцо Ланді і його дружина заснували Giovannina Domenichini Officine Meccaniche Landi Renzo в Реджіо Емілія. Їхня компанія стала в країні єдиним виробником змішувачів для всіх видів транспортних засобів.

  Обсяги продажу швидко зростали, і між 1963 і 1964 роками компанія почала експортувати свою продукцію в Японію, Францію, Бельгію і Нідерланди. Незабаром вона поширила свій вплив і на країни Східної Європи, Індії та Південної Америки. У 1987 році, коли компанія стала акціонерним товариством, вона стала офіційно іменуватися Landi Renzo SpA.

  Газобалонне обладнання Landi Renzo стало випускатися промисловою групою компаній, коли в 1993 році в її склад увійшла голландська компанія, що працює на тому ж ринку. У 1999 році група відкрила свою польську філію Landi Renzo Polska SpZoo. Процес інтернаціоналізації продовжився з відкриттям філій в Бразилії в 2003 році, в Китаї в 2005 році, в Пакистані в 2006 році і в 2007 році в Ірані. Це стало можливо завдяки тому, що ГБО Landi Renzo отримувало позитивні відгуки на свою продукцію.

  З 2007 року Landi Renzo SpA представила свої акції на італійській фондовій біржі. Цей важливий крок дав компанії новий імпульс для зростання, забезпечуючи гарантію прозорості фінансових відносин і поліпшення репутації Landi Renzo Group на ринку. Тепер купити акції Landi Renzo стало дуже просто, що сприяло зростанню прибутку концерну. Компанія завжди прагнула прискорити процес розвитку в сфері альтернативної енергії та областей, які потребують великих інвестицій, і зробити дослідження основним драйвером свого розвитку.

  2008 рік був відзначений ще однією важливою віхою: до промислової групи приєднався третій міжнародний гравець, Lovato Gas. В цей же час ГБО Landi Renzo отримує заслужене визнання. У вересні 2009 року компанія відкрила ще одну філію, Landi Renzo RO в Бухаресті (Румунія).

  Останні роки ознаменувалися придбанням компанії AEB Technologies і американської компанії Baytech поряд з відкриттям додаткових філій в Румунії, Венесуелі, Аргентині, Індії та Сполучених Штатів. «Постійно розширюватися і розвиватися» –  така інструкція Landi Renzo з  виживання в світі бізнесу.

  Вгору