Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Parker

  Газобалонне обладнання Parker

  Компанія Parker – один з виробників конструктивно складних компонентів і систем, які полегшують рух і контролюють потік рідин і газів для широкого кола транспортних і промислових систем, дозволяють збільшити їхню продуктивність. Увага компанії зосереджена на вирішенні деяких важливих інженерних проблем, що потім виражається в чергову інновацію компанії.

  Інженерно-технічний досвід Parker охоплює кілька напрямків – аерокосмічний, електромеханічний, системи фільтрації, транспорт газу і рідин в автомобільних системах, клімат-контроль, гідравліка, пневматика, управління технологічними процесами, герметизація і захист. Parker виробляє широкий асортимент шлангів і патрубків різного призначення з різним діаметром як для промислового використання, так і масових автомобілів.

  Газобалонне обладнання Parker – це гнучкі і легкі шланги, що складаються з декількох армованих текстильних шарів, вони забезпечують гнучкість і перешкоджають скручування. Вони стійкі до впливу різних хімічних речовин. Шланги і патрубки Parker – це міцні вироби, які захистять систему від протікань і прослужать не один рік.

  Купити шланги Parker ви можете за допомогою нашого інтернет-магазину газобалонного обладнання. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію і приємні ціни!

  Вгору