фільтри
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Балони, арматура, кріплення і ВЗП
 •  » Кріплення балонів (метан, пропан)

  Кріплення балонів (метан, пропан)

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Кріплення газового балона – основа безпеки оточуючих

  Важливо при установці ГБО звернути особливу увагу на кріплення газового балона. У випадку з метаном зазвичай кріплення газового балона ГБО це багатоелементний кронштейн, кількість елементів якого визначається конкретними параметрами вашого автомобіля. А ось на пропанові газові балони кріплення потрібно дещо іншого виду. Це спеціальна надміцна сталева стрічка, яка надійно фіксує заповнений балон, який, до слова, має досить велику вагу.

  Купити кріплення балона гбо з доставкою по Україні

  Незалежно від типу, кріплення балона ГБО має бути максимально міцним і надійним. Справа в тому, що від надійної фіксації балона багато в чому залежить безпека як людей, що знаходяться в автомобілі, так і простих перехожих. Тому ми рекомендуємо вам вибирати тільки якісні кріплення від виробників, які встигли добре себе зарекомендувати за роки роботи на ринку ГБО.

  Купити кріплення балонів на метан недорого ви можете в інтернет-магазині ГБО LPGtech за найвигіднішими цінами. Ми працюємо тільки з перевіреними і надійними виробниками.

  Кріплення балонів під метан та пропан – якісні відмінності та основні особливості

  Для безпечного використання газових балонів недостатньо просто купити якісне обладнання – потрібно ще й надійне кріплення балонів ГБО. Не секрет, що кріплення балонів під метан і пропан відрізняється разюче. Це пов'язано як з особливостями фізичних характеристик пального, так і з особливостями самих балонів, і з особливими вимогами до місця їх закріплення. До вибору цих деталей ГБО потрібно підходити особливо відповідально – сучасне газобалонне обладнання хоч і досить безпечно, але все ж кріплення балонів повинно бути максимально надійним.

  Купити кріплення метанового балона гбо

  Так, кріплення балонів під метан зазвичай передбачає спеціальні кронштейни. Кронштейн для кріплення пропанових балонів ГБО є високоміцним пристосуванням, яке може складатися з одного або декількох елементів. Кронштейн для кріплення балона приєднується до кузова автомобіля спеціальними болтами і гайками – таким чином, досягається оптимальна фіксація балона, а відповідно і максимальна безпека використання ГБО.

  Купити кріплення пропанового балона гбо

  Кріплення балонів під пропан здійснюється за допомогою спеціальних стрічок, які для продовження терміну служби знаходяться в пластиковій оплетці. Фактично механізм фіксації є хомутами кріплення балонів – монтаж балона проводиться за тим же принципом. Зазвичай такого способу досить для того, щоб надійно зафіксувати балон під пропан, проте до кожного конкретного випадку необхідно підходити індивідуально. Рекомендуємо звернути увагу на стрічки кріплення автомобільних балонів Emer – виробник пропонує максимально якісне обладнання, яке гарантує зручність використання газового обладнання та безпеку водія і пасажирів автомобіля.

  Дуже важливо, щоб кріплення балона ГБО було таким же якісним, як і все інше ГБО, яке встановлюється на автомобіль. Тому наш інтернет-магазин LPGtech співпрацює тільки з перевіреними виробниками, які дають гарантії якості своєї продукції. Будь-яке кріплення балонів для авто, представлене на нашому сайті, відповідає всім вимогам безпеки, що їх диктують європейські правила експлуатації ГБО. При цьому кожне кріплення автомобільних балонів проходить ретельну перевірку при виробництві в заводських умовах. Загалом, якщо потрібно купити кріплення балонів недорого, то LPGtech – це саме той магазин, який ви шукали!

  Вгору