• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Балони, арматура, кріплення і ВЗП
 •  » Мультиклапани і комплектуючі

  Мультиклапани і комплектуючі

  Мультиклапан ГБО (запірна балонна арматура під пропан) – важлива частина газової системи авто

  Мультиклапан ГБО – це спеціалізований пристрій, який призначений для заправки газового балона газом. Мультиклапани значно відрізняються між собою в залежності від того, для заправки яких балонів вони призначені. Також відзначимо, що саме цей пристрій відповідає за відсікання подачі газу в той момент, коли газовий балон заповнюється газовою сумішшю на 80 відсотків. Саме через це і вважається, що від якості мультиклапана багато в чому залежить безпека використання ГБО.

  Якщо розглядати будову цього пристрою, то можна назвати основні його складові частини – запобіжний клапан, заправний вентиль, швидкісний клапан, контрольна стрілка зі шкалою і видатковий вентиль. Для якісної і коректної роботи пристрою всі його комплектуючі повинні бути найвищої якості. Дуже важливо, щоб газовий мультиклапан був виготовлений в заводських умовах, які мінімізують вплив людського фактора на якість кінцевого продукту.

  Купити мультиклапан гбо в Україні

  Купити мультиклапан ГБО недорого від кращих виробників ви можете в нашому інтернет-магазині. Усі пропоновані нами товари проходять технічні перевірки в умовах виробництва, а також ми перевіряємо перед продажем кожен мультиклапан. Ціна на таке обладнання знаходиться в доступних межах, тому навіть найкращі мультиклапани сьогодні доступні кожному. Ми рекомендуємо купити мультиклапан ГБО для запобігання небажаних і небезпечних наслідків використання газового обладнання.

  Мультиклапани Tomasetto, Atiker, Lovato

  Мультиклапан Tomasetto на сьогодні є одним з найбільш затребуваних товарів в своїй категорії. Мультиклапани ГБО, ціна на які сьогодні є однією з найдоступніших в категорії, зазвичай продаються вже з монтажним набором, який допоможе недорого встановити мультиклапан Tomasetto, тобто без зайвих витрат на супутні матеріали. Купити мультиклапани Tomasetto ви можете в нашому інтернет-магазині. Мультиклапан Томасетто – це один з найсучасніших пристроїв для установки в вашому ГБО.

  Вибрати мультиклапан для балонів ГБО

  Atiker – це мультиклапан, який призначений, як і інші, для заправки газового балона. Однак це обладнання має і одну особливу рису – в його конструкції є аварійний клапан, який підбурює повітря в разі аварії або ж коли з якихось причин тиск в балоні піднімається. На мультиклапан Atiker ціна зазвичай трохи вище, однак все ж це обладнання по кишені кожному. Придбати мультиклапан Atiker недорого ви завжди можете в нашому інтернет-магазині. Крім того, що у нас можна купити мультиклапан Atiker, ви також можете придбати і продукцію інших виробників. Так, наприклад, популярністю також користується мультиклапан Lovato. Мультиклапан Ловато відрізняється особливими параметрами безпеки, адже він виробляється однією з кращих марок ГБО в світі.

  Продаж мультиклапанів Lovato, Atiker, Tomasetto і інших виробників – це наша спеціалізація. Загалом, в нашому інтернет-магазині можна купити газовий мультиклапан будь-якої марки і за доступною ціною.

  Вгору