• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Tugra Makina ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Tugra Makina ГБО

  Турецький виробник Tugra Makina заявив про себе на ринку в 1997 році. Компанія займалася виробництвом листового металу, металевих виробів, а також литтям пластмаси. У наступному році фірма почала займатися створенням і виготовленням газобалонного обладнання.

  Оскільки ГБО Tugra Makina почало отримувати позитивні відгуки, було вирішено поступово розширювати виробництво і ринки збуту. Продукція турецької компанії стала користуватися популярністю в Європі і на території СНД. Газобалонне обладнання Tugra Makina – це тороїдальні і циліндричні балони для газової автомобільної системи, а також аксесуари до них.

  Основним принципом роботи виробника є створення високоміцних балонів, що відповідають найновішим нормам європейської безпеки. Тому ємності для транспортування і зберігання газу від цієї компанії є надійними і характеризуються довгим терміном експлуатації навіть в складних умовах. При дотриманні необхідних заходів безпеки балони стануть найнадійнішою частиною газової системи транспортного засобу.

  Вгору