фільтри • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Балони, арматура, кріплення і ВЗП
 •  » Вентиляційні коробки, протектори

  Вентиляційні коробки, протектори

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Для довготривалої роботи ГБО. Вентиляційні коробки ГБО як спосіб збільшення ресурсу роботи

  Вентиляційна камера в системах ГБО – це одне з тих корисних пристосувань, які дозволяють максимально збільшити робочий ресурс обладнання. Так, вентиляційні коробки ГБО призначені для захисту одного з основних елементів безпеки газобалонних систем – мультиклапана. Такі коробки можуть захистити клапан від попадання в нього бруду і пилу, які знижують робочий ресурс даного елемента. Такі коробки при цьому не впливають на роботу самого клапана – це лише необхідно захисне пристосування. Більш того, завдяки прозорій кришці для вентиляції ГБО, автомобіліст завжди зможе спостерігати за кількістю газової суміші на мультиклапані і тим самим відслідковувати його коректну роботу. Оскільки мультиклапан – це недешевий елемент ГБО, ми рекомендуємо максимально захистити його від сторонніх забруднень і пилу – в цьому вам допоможуть вентиляційні коробки на балон.

  Вентиляційна коробка гбо для мультиклапану з доставкою по Україні

  Якщо докладніше розглянути функціонал, який несуть в собі вентиляційні коробки ГБО, то не можна не відзначити, що однією з найважливіших і затребуваних функцій є не захист мультиклапана, що, безумовно, теж необхідно, а виведення з газового балона залишкової газової суміші, наприклад, коли необхідний ремонт ГБО. Відбувається процес виведення через спеціальні гофровані трубки. Також підкреслимо, що до складу вентиляційної камери також входять спеціальні сапуни, які забезпечують власну вентиляцію в камері.

  Вентиляційні коробки ГБО – вигода очевидна

  У нашому інтернет-магазині ви можете купити протектор та вентиляційні коробки недорого від виробників, що позитивно зарекомендували себе в процесі експлуатації ГБО. І хоча кришка на балон ГБО, яка і становить собою основну частину вентиляційної камери, має досить просту будову, все ж якість тут має вирішальне значення. Так, кришка повинна бути виконана з ударостійкого пластику, який буде мінімально схильний до механічних пошкоджень. Саме тому рекомендуємо вам звертати увагу виключно на якісні зразки продукції, які проходять необхідний контроль якості під час виготовлення в заводських умовах.

  Купити протектор мультиклапану гбо для систем усіх поколінь

  В цілому можна сказати, що вентиляційні коробки, кришки і протектори для ГБО – це ті необхідні елементи системи, які дозволять вашому газобалонному обладнанню пропрацювати без ремонту ще довше і ефективніше. З урахуванням вартості деяких комплектуючих ГБО, вигода установки цих деталей очевидна.

  Вгору