фільтри


 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Балони, арматура, кріплення і ВЗП
 •  »  Балони пропан
 •  » Баллоны пропан тороидальные наружные

  Балони пропан тороїдальні зовнішні

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Зовнішній тороїдальний пропановий балон – найкраще обладнання на ринку ГБО

  Зовнішній тороїдальний пропановий балон встановлюється в пропанових системах ГБО. Він вважається одним з найбільш зручних, адже його можна встановити з максимальною економією внутрішнього простору багажника автомобіля – на місце запасного колеса. Втім, така економія – спірне питання, адже запасне колесо також потрібно кудись встановити. Проте, саме зовнішній тороїдальний пропановий балон на сьогодні є одним з найпопулярніших. Його вартість доступна, тому автомобілісти із задоволенням встановлюють такі балони в своїх автомобілях.

  Купити зовнішній тороїдальний пропановий балон гбо з доставкою по Україні

  Головна відмінна риса тороїдальних зовнішніх балонів на пропан – це їхні компактні розміри. Так, універсальна тороїдальна форма дозволяє вміщати більшу кількість газу з меншою загальною площею поверхні. При цьому тороїдальні зовнішні балони на пропан досить міцні – вони виготовляються із загартованої сталі, товщина якої складає близько 2,5-4 міліметрів в залежності від обсягу балона. Така сталь здатна витримувати значні перепади температур – від -40 до +125 градусів Цельсія, при цьому не піддаючись руйнуванню. Відповідно, ємність здатна витримувати і перепади внутрішнього тиску, які неминуче будуть відбуватися при зміні навколишньої температури. Зазвичай виробники заявляють, що їхні тороїдальні балони можуть без заміни служити до 12 років і без особливих зусиль витримають до двох з половиною тисяч повних циклів заправки.

  Зовнішній тороїдальний балон для пропану – універсальне рішення для будь-якого автомобіля

  Зовнішній тороїдальний балон на пропан має кілька вимог при установці:

  • його не можна монтувати в місцях прямого попадання сонячних променів – інакше за безпеку такого обладнання ніхто не зможе поручитися;
  • не рекомендується піддавати балон механічним пошкодженням – при установці це також слід врахувати.
  • Крім того, завжди потрібно розуміти, що балон хоч і досить компактний, але не слід жертвувати своїм комфортом і безпекою – все ж найкращим для нього місцем буде місце під запаску.

  Купити тор балон пропан під запаску в магазині LPGTECH

  Балон для пропану тороїдальний ви можете купити недорого в нашому інтернет-магазині LPGtech за найвигіднішоою ціною. Всі наші товари підлягають ретельній перевірці в умовах виробництва, тому ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте виключно якісне обладнання за найприємнішою ціною!

  Вгору