фільтри
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Балони, арматура, кріплення і ВЗП
 •  » Заправні пристрої пропан

  Заправні пристрої пропан

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Заправні пристрої для пропану як основа безпечної роботи ГБО

  Заправні пристрої для пропану – це дуже важливий елемент системи ГБО. Основне призначення таких пристроїв – це безпроблемна заправка газових балонів. Саме від якості заправного пристрою залежить, наскільки система в цілому буде безпечна у використанні. Тому слід звертати особливу увагу на те, щоб пропанові заправні пристрої були максимально якісними і функціональними.

  В інтернет-магазині ГБО LPGtech ви знайдете заправні пристрої для ГБО на пропан найвищої якості. Ми пропонуємо продукцію провідних європейських і вітчизняних виробників, яка відповідає всім європейським стандартам якості. З таким заправним пристроєм ви можете не турбуватися про витоки газу – вони всі виконані з латуні і мають максимально функціональну конструкцію, яка сприяє ще кращіф фіксації заправного пістолета при заправці балона газом. Ми пропонуємо купити заправні пристрої Tomasetto, Atiker, BRC, Lovato і багато інших виробників. Вся продукція, представлена ​​в нашому інтернет-магазині, проходять ретельну перевірку в умовах заводського виробництва.

  Заправні пристрої для ГБО на пропан – основні функціональні особливості

  Основні конструктивні особливості заправних пристроїв для пропану спрямовані на найбільш комфортну і безпечну заправку балонів газовим паливом. Так, заправні пристрої неодмінно повинні бути оснащені зворотними клапанами, які попереджають витоки газового пального з балона. При цьому заправні пристрої зазвичай виконуються з міцного сплаву, який не вступає в реакцію з киснем і газовим пальним, –  на сьогодні таким сплавом є латунь.

  Купити заправний пристрій пропан в Україні

  З урахуванням цих показників, заправні пристрої зазвичай бувають досить довговічними. Однак для попередження їхнього передчасного виходу з ладу, нерідко встановлюється додаткова кришка врізного ВЗУ. Вона запобігає руйнуванню металу, а також є додатковою гарантією від протікання газу через заправний пристрій.

  У нашому інтернет-магазині LPGtech ви знайдете найякісніші заправні пристрої пропан ГБО недорого, які відповідають всім вимогам і показникам європейських стандартів. З нашою продукцією ви можете бути спокійні за свою безпеку і безпеку ваших пасажирів!

  Вгору