Балони пропан

Балони для пропану в системах ГБО

Балон під пропан – ще один необхідний компонент ГБО. Під час переобладнання автомобіля необхідно задуматися про те, куди встановити газовий балон пропан. Він займає досить значний простір, тому від цього залежить комфорт експлуатації як самого балона, так і автомобіля в цілому. Найкраще купити пропановий балон новий, а не довіряти установникам, які пропонують здешевити переобладнання за рахунок б/у балона. Купити балони пропан недорого, але при цьому нові, можна у нас, адже з багатьма виробниками ми співпрацюємо безпосередньо, що дозволяє нам пропонувати найприємніші ціни на продукцію ГБО.

Крім того, найчастіше установники пропонують тороїдальні балони гбо пропан, розміром 42 або 54 літра для тороїдальної моделі і 50 літрів для циліндричної. Насправді варіантів набагато більше, і ви можете переконатися в цьому, познайомившись з асортиментом балонів газових пропанових в нашому онлайн-магазині.

Купити пропановий балон гбо в Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати і купити пропановий балон, який ідеально підійде вашому авто. У нашому асортименті представлені циліндричні балони пропан ГБО, тороїдальні внутрішні і зовнішні балони пропанові, ціна яких відповідає їхній високій якості. Ми пропонуємо продукцію тільки кращих вітчизняних і зарубіжних виробників, таких як Atiker, Green Gas, Novogas, Харпромтех, Polmocon.

Балони для пропану і бутану бувають різних розмірів і виробляються багатьма компаніями по всьому світу. Наприклад, компанія Green Gas пропонує близько двох сотень різних балонів, в тому числі для мотоциклів, катерів і спецтехніки. На балон пропан ціна залежить від виробника, формату та його розміру. Циліндричні балони в середньому коштують дешевше тороїдальних. На тороїдальні балони пропан вартість стартує приблизно від 1600 грн, на циліндричні – від 1000 грн. Найдорожчими є зовнішні тороїдальні балони – їхня вартість стартує від 1900 грн.

Вибрати балон під пропан для ГБО в інтернет магазині LPGTECH

Кожен автомобіль вимагає індивідуального рішення. У деяких зручно встановити тороїдальний балон в нішу під запаску – при цьому це можна зробити як всередині багажника, так і зовні. Часто установку балонів виконують в нішу між арками крил або за ними, а також в нішу третього ряду сидінь.

Які розміри циліндричних балонів гбо пропан? Циліндричні балони ГБО пропан доступні об'ємом від 20 до 120 літрів. Є як невеликі моделі висотою до 600 мм, так і великі – 1000-1200 мм. Що стосується ваги пропанового балону, то стандартний циліндричний балон місткістю 50 літрів важить приблизно 21-22 кг.

Ми пропонуємо тільки сертифіковану продукцію, яка відповідає всім необхідним українським та міжнародним стандартам якості і безпеки. Правильно експлуатуючи такий балон, пам'ятаючи, що заправити балон пропаном до відмови не можна, ви зможете користуватися ним довгі роки ефективно і безпечно. Скільки пропану в балоні залежить від його обсягу, але в процентному співвідношенні його не повинно бути більше 80% – такі норми безпеки. Тому, наприклад, в 50-літровому балоні під ГБО пропану приблизно 40-42 літра.

Якщо вам потрібні балони ГБО пропан, купити їх зручно і вигідно можна за допомогою LPGTech. Додавайте обрані товари до кошику, щоб оформити замовлення. Або просто зателефонуйте нам – наші консультанти допоможуть з вибором і оформленням замовлення.

Вгору