фільтри
Балони метан

Сортувати:     
Виводити:     

Балон метан

Балони ГБО під метан – це один з найбільш ходових на сьогодні продуктів газобалонного обладнання. Відзначимо, що балони на метані – найбільш простому на сьогодні типі газового пального – виробляються в декількох варіаціях. Це балони для метанового ГБО, які встановлюються на вантажівках і автобусах, а також газові балони під метан для легкових автомобілів. Перші мають дещо подовжену форму, тоді як другі більш компактні. Балони під метан для авто вантажного типу сьогодні більш затребувані, тому що більшість легкових все ж переобладнуються під пропан-бутанову суміш.

Купити метановий балон для гбо в Україні

Газовий балон під метан, при всій простоті своїй конструкції, досить надійний. Так, балони для ГБО на метані виготовляються в жорстких заводських умовах з суцільнолитої стали. Тобто метанові балони самі по собі не мають зварювальних швів, а це значить, що мінімізується можливість протікання газу. Завдяки цьому метановий балон на авто досить стійкий до зовнішніх умов – він витримує значні перепади температур і внутрішнього тиску, а також має досить тривалий цикл повного зносу. Так, в залежності від якості системи ГБО, метанові балони можуть витримати до 12-ти років експлуатації, а кількості циклів заправки і зовсім не злічити. Втім, як показує практика, при використанні метану, автомобільний балон може прослужити набагато довше.

Продаж балонів під метан – основний напрямок магазину LPGtech

Продаж балонів під метан – це один з основних напрямків роботи нашого інтернет-магазину. Ми, як ніхто інший, розуміємо, що це відповідальна справа, адже твід якості продукції безпосередньо залежить ваша безпека. Саме тому ми просимо вас: не реагуйте на приватні оголошення. Довіряйте тільки якісним виробникам і магазинам, які гарантують якість пропонованої продукції. Так, балон під метан купити можна де завгодно, але не забувайте, що від його якості багато в чому залежить ваше життя.

Купити балон метан під системи гбо

У нашому інтернет-магазині LPGtech ви можете купити газовий балон під метан від кращих виробників в своїй галузі.

Балони під метан Itera або Milmet, балони на 50 л або будь-якої іншої ємності купити у нас завжди просто і вигідно. Ціни на метанові балони в нашому магазині – одні з найдоступніших, що стало можливим завдяки грамотному підходу до партнерів – у співпраці з ними ціна на газові балони під метан завжди буде залишатися доступною, щоб дозволити собі установку цієї вигідної системи ГБО зміг кожен автомобіліст.

Вгору