фільтри

 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Балони, арматура, кріплення і ВЗП
 •  »  Балони пропан
 •  » Баллоны пропан тороидальные внутренние

  Балони пропан тороїдальні внутрішні

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Внутрішній пропановий тороїдальний балон – універсальна установка та економія місця

  Внутрішній пропановий тороїдальний балон – це універсальна ємність для газового палива. Ми вже не раз говорили про те, що газові балони можуть мати різну форму і тип кріплення, і саме внутрішній тороїдальний балон для пропану сьогодні найбільш популярний. Цьому є одна основна причина – це зручність використання. Справа в тому, що такий балон встановлюється на місці штатної запаски автомобіля, а тому не займає додаткового місця в багажнику, адже в більшості авто запаска знаходиться в спеціальному поглибленні під підлогою багажника.

  Балон гбо пропан тор внутрішній з доставкою по всій Україні

  Це найбільш прийнятне місце, куди зазвичай встановлюють внутрішні тороїдальні балони для пропану, оскільки воно відповідає всім основним вимогам, які пред'являються до монтажу балона. Так, на автомобільний пропановий тороїдальний балон не повинні потрапляти прямі сонячні промені, а також він повинен бути захищений від будь-яких механічних ударів (ми ж пам'ятаємо, що до газового пального застосовується ряд незаперечних вимог безпеки). Втім, внутрішні тороїдальні балони на пропан можуть встановлюватися і в іншому відповідному за параметрами місці – не обов'язково в сідлі запаски.

  Внутрішні пропанові тороїдальні балони від LPGtech

  Внутрішні пропанові тороїдальні балони також повинні відповідати цілому ряду вимог. Так, звичайно для їхнього виготовлення використовується загартована сталь товщиною від 2,5 до 4 міліметрів. Такої товщини досить для того, щоб при дотриманні всіх експлуатаційних правил тороїдальний балон для пропану прослужив близько 12-ти років або до 2500 циклів заправки. Деякі виробники пропонують і ще довші терміни експлуатації. Також відзначимо, що такий балон безболісно переживає і значні перепади температур – від -40 до + 125 °.

  Купити внутрішній пропановий балон гбо під запаску

  У нашому інтернет-магазині ви зможете купити внутрішні тороїдальні балони недорого від кращих виробників. Так, серед найбільш затребуваних на сьогодні – тороїдальні балони Atiker і Харпромтех. Ці виробники пропонують найбільш якісну продукцію і не дарма користуються такою популярністю. Так, наприклад, тороїдальний пропановий балон Atiker має зручне і надійне кріплення, а також повністю відповідає описаним вище характеристикам. Загартована сталь, з якої він виготовлений, відмінно протистоїть механічним пошкодженням і не схильна до корозії.

  Вгору