• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » 
 •  » Завдання та функції газового редуктора ГБО, підбір газового змішувача

  Завдання та функції газового редуктора ГБО, підбір газового змішувача

  Завдання та функції газового редуктора ГБО, підбір газового змішувача

  Головне завдання газового редуктора – точне регулювання якості газо-повітряної суміші на всіх режимах роботи мотора, починаючи з холостого ходу, і видача максимально необхідної кількості LPG / CNG для даного режиму роботи. Якщо всі складові ГБО (такі як газовий змішувач, редуктор і дозатор газу) підібрані вірно для даного двигуна, то з правильним налаштуванням всі умови виконуються на «ура». Правильний підбір ГБО полягає в тому, щоб потужність редуктора і діаметр змішувача відповідали обсягу двигуна автомобіля. Від цього фактора залежить робота ГБО в цілому. Підбір газового редуктора нескладний: діапазон становить до 100 кінських сил, від 100 до 140 к.с. і понад 140 к.с.

  Підбір газового змішувача – завдання куди складніше. Він повинен відповідати не тільки обсягу двигуна автомобіля, але і моделі карбюратора або типу колектора впускного (для інжекторів). Всі газові змішувачі підбираються по каталогам, в яких вказані конкретні автомобілі і карбюратори. Тільки у випадках коли моделі авто або карбюратора немає в каталозі, змішувач підбирають за допомогою методу виміру діаметра посадкового місця.

  Карбюратори, що мають доступ до повітряного каналу 1 і 2 камери використовують іноді підведення газу через штуцери «врізки». А в деяких ситуаціях саме врізка в карбюратор є єдиним вірним виходом (наприклад в карбюраторах Solex різних модифікацій), однак це процедура дуже трудомістка і вимагає певних знань і навичок (не рекомендуємо проводити її самостійно).

  Основна мета правильного підбору змішувача – це досягнення при роботі в комплексі з газовим редуктором необхідної пропорції повітря і газу, що потрібно для забезпечення коректної роботи ГБО. Пропорція газ / повітря, яка вважається ідеальною, – 14,7 до 1 для бензину і 15,7 до 1 для газу. Ця пропорція називається ще стехіометрією, а суміш, отримана в результаті, стехіометричною.

  Основне завдання ГБО (газобалонного обладнання) – подача газо-повітряної суміші в необхідній пропорції в двигун автомобіля. Для цього ГБО слід правильно відрегулювати, однак ця процедура вимагає додаткових знань і навичок.

  Наверх