Перемикачі виду палива

Перемикач видів палива – для якісної експлуатації авто

Перемикач  видів палива є технологічним пристроєм, який призначений для зміни подачі пального з бензину на газ і навпаки. Це ключова деталь системи газобалонного обладнання, тому особливо важливо, щоб перемикач виду палива «бензин-газ» був якісним і перевіреним – це допоможе уникнути всіляких недоліків роботи ГБО. Тому рекомендується, щоб обладнання, що встановлюється на ваш автомобіль, було виготовлено в заводських умовах, де мінімізується людський фактор і практично зводяться до нуля конструктивні недоліки обладнання. Також рекомендуємо звернути увагу на правильне підключення перемикача виду палива – саме від цього залежить його коректна робота. При коректному підключенні робота цього елемента буде відбуватися автоматично – при включенні запалювання автомобіля.

Купити перемикач газ бензин в Україні

Найсучасніші системи ГБО передбачають наявність у перемикача «газ-бензин» спеціального світлодіодного індикатора на передній панелі авто. Індикатор перемикання газ-бензин дає автомобілісту можливість стежити за тим, в якому саме режимі працює автомобіль. У тому числі це дозволить вчасно звернути увагу на те, що газове пальне закінчилося, адже навіть датчик рівня газу не завжди дає вичерпну інформацію про те, скільки газу залишилося в балоні. Якщо ви встановите на своє авто якісний перемикач ГБО, то зможете уникнути неприємностей в процесі експлуатації свого автомобіля.

Перемикачі палива для ГБО від LPGtech

Перемикачі палива для ГБО, крім іншого, регулюють порцію газу, що подається. Для цього в конструкції перемикача збоку вбудований потенціометр. При включенні запалювання, але до запуску стартера, в частки секунди перемикач палива дає двигуну стартову порцію газу. Таким чином, автомобіль легше і швидше заводиться.

Кнопка газ бензин для систем ГБО

У нашому інтернет-магазині LPGtech ви знайдете найновіші і якісні високотехнологічні перемикачі виду палива. Так, звертаємо вашу увагу на перемикач «газ-бензин» Lovato, який забезпечує безперебійну роботу ГБО і встановлюється на авто з вакуумними газовими редукторами. Така техніка дозволить повністю безпечно експлуатувати авто. Перемикач «газ-бензин» Tamona виготовляється в заводських умовах, і користувачі відзначають повну надійність і якість даного обладнання. У нас ви зможете купити перемикач «газ-бензин» недорого за найвигіднішими цінами і найвищої якості.

Вибрати та купити кнопки перемикання газ бензин ГБО

Вгору