фільтриДатчики рівня газу

Сортувати:     
Виводити:     

Датчики рівня газу у системах ГБО – для того, щоб уникнути несподіванок

Мабуть, будь-якому автомобілісту, особливо власнику автомобіля на газу, доводилося стикатися з проблемою несподіваного закінчення пального. Причина тому – невідкалібровані датчики рівня газу, яких повним-повнісінько на сучасному ринку ГБО. Звичайно, у випадку з газобалонним обладнанням – це не така вже й велика проблема, адже досвідчений автовласник добре знає, що при зменшенні або критичному зменшенні рівня газового пального автомобіль відчутно зменшує тягу, та й кількості резервного бензинового пального зазвичай досить для того, щоб доїхати до заправки. Проте, завжди краще точно знати про кількість залишку пального, щоб можна було вчасно заправитися – особливо, якщо планується довга поїздка за маршрутом, де газові заправки далеко не на кожному кроці.

Якісний датчик рівня газу – це саме те, що необхідно кожному власнику авто з ГБО. Встановлюється такий датчик на мультиклапан, і його коректна робота багато в чому залежить саме від того, наскільки правильно він встановлений. Також важлива і правильна установка власне самого мультиклапана. Тільки в такому випадку датчик рівня пального буде правильно вимірювати газ, що залишився в балоні.

Датчики рівня газу в салоні для балону гбо від LPGtech

Датчик рівня газу в балоні має цілком конкретне практичне значення. Датчик рівня газу, індикатор якого виведений в салон, досить точно інформує водія про кількість пального, що залишилась в газовому балоні. Таким чином ви зможете найбільш точно визначати витрату пального від заправки до заправки і планувати свої витрати на нього. Це дуже зручно і практично.

Точність показань, які дають датчики рівня газу на авто з ГБО, багато в чому залежить від якості самого датчика. Тому ми не рекомендуємо звертатися до сумнівної продукції, яка тільки зіпсує все враження від користі цього пристрою.

Купити ультразвуковий та цифровий датчик рівня газу для балон у гбо системах

Ми пропонуємо вам купити датчик рівня газу недорого від кращих виробників в своїй галузі в нашому інтернет-магазині. Їхня продукція гарантовано проходить всі необхідні експертизи і перевірки при виробництві. У нас ви знайдете датчики рівня газу Lecho, AEB, Stag і багато інших. Так, наприклад, датчик рівня газу Лечо вважається одним з кращих в категорії – як за ціною, так і за якістю. Датчик рівня газу на мультиклапан, який ви купите у нас, буде відповідати всім вимогам до європейського газобалонного обладнання.

Вгору