фільтри

Змішувачі газу

Сортувати:     
Виводити:     

Купити змішувач газу в магазині LPGTECH

Тут ви можете купити змішувач газу для автомобілів з встановленим газовим обладнанням. Змішувач ГБО використовується тільки в системах ГБО-1, ГБО-2. Завдяки змішувачу, зріджений нафтовий газ LPG (пропан) використовується в якості альтернативного палива. Основне завдання – змішування повітря і газу і подальша подача газової суміші в двигун автомобіля. Також в нашому інтернет-магазині газобалонного обладнання ви можете купити антихлопкові клапани (антихлопок), захист для пластикового колектора і запасні частини для змішувачів і антихлопків. Виробники – Aivinela (Литва), Rybacki (Польща).

Змішувачі газу ГБО – технології для ГБО першого та другого поколінь

Змішувачі газу ГБО –  це необхідні елементи газобалонного обладнання, проте застосовуються вони тільки в системах першого і другого покоління. Змішувач для ГБО виконує одну основну функцію – це змішування повітря з газовим пальним. В подальшому ця суміш подається в двигун автомобіля і запалюється. Для якісної роботи газобалонного обладнання першого та другого поколінь необхідно встановлювати змішувач високої якості, адже від його роботи залежить коректність роботи всієї системи.

Змішувач для ГБО на карбюратор і змішувачі для інжектора дещо відрізняються, тому потрібно мати це на увазі при купівлі обладнання. Так, наприклад, для інжекторних автомобілів необхідно встановлювати змішувач з антихлопком – це обов'язкова вимога, дотримання якої дозволить домогтися стійкої роботи двигуна на газовому обладнанні. Ні для кого не секрет, що інжекторні автомобілі більш вимогливі і до якості палива, і до налаштування роботи автомобіля. Купити змішувачі для інжектора ви можете в нашому інтернет-магазині за найбільш вигідною ціною. Більш того, у нас ви зможете купити змішувач з антихлопком недорого і найвищої якості – тільки таке обладнання буде коректно працювати на будь-якому авто і підтримувати стабільну роботу системи газобалонного обладнання.

Універсальні змішувачі газу для авто

Універсальний змішувач ГБО має досить просту конструкцію – основним його елементом є міксер, який гарантує якісне змішування газу і повітря. При цьому все ж варто розуміти, що, незважаючи на свою просту конструкцію, таке обладнання виконує дуже важливу функцію. А відповідно, не слід економити на цьому елементі ГБО.

Змішувач газу на карбюратор для систем ГБО

Універсальний змішувач-дифузор повинен відповідати всім стандартам якості європейського газобалонного обладнання, хоч і встановлюється така техніка виключно на перші два покоління ГБО. Тому ми рекомендуємо звернути увагу, наприклад, на потоковий змішувач Daewoo, який на сьогодні є одним з найбільш універсальних в своєму роді. Також добре себе зарекомендували в експлуатації змішувачі Pierburg і ​​Peugeot.

Змішувач газу на інжектор для систем ГБО

У нашому інтернет-магазині ви можете купити змішувачі газу недорого від кращих виробників. Вся продукція вироблена в заводських умовах, надійна робота обладнання забезпечена гарантіями якості.

Вгору